Yargı'da tüyler ürperten senaryo! Senaristin intikamı çok acı oldu... Savcı Pars'ın kesik eli geceye damga vurdu...

Yargı'da tüyler ürperten senaryo! Senaristin intikamı çok acı oldu... Savcı Pars'ın kesik eli geceye damga vurdu...
Kanal D'nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Yargı'dan şoke eden gelişmeler yaşandı. Diziden ayrılacağı açıklana Savcı Pars'ın kesik eli bir kuyumcuda ortaya çıktı. Pars'ın kesik elinde de 'Bütün sevdiklerini tek tek' notu kalemle saplanmıştı. Pars'ın korkunç ölümü senarist Sema Ergenekon'un intikamı olarak yorumlandı. Yargı'da tüyler ürperten senaryo! Senaristin intikamı çok acı oldu...

Yargı dizisinde Savcı Pars korkunç bir ölümle diziden ayrıldı. Savcı Pars'a korkunç bir son yazan Sema Ergenekon, Mehmet Emin Ak'ın beklenmedik ayrılığı sonucu yazdıklarını çöpe atmak zorunda kalmıştı. Dizideki gelişmeler senaristin intikamı olarak yorumlandı. İşte Yargı'daki krizin perde arkası ve tüm yaşananlar... Yargı'da tüyler ürperten senaryo! Senaristin intikamı çok acı oldu... Savcı Pars'ın kesik eli geceye damga vurdu...

UĞUR ASLAN VE MEHMET EMİN AK ARASINDA İPLER NEDEN GERİLDİ?

Yargı son yılların en sevilen dizilerinin başında geliyor. Yargı'nın etkili oyunculuğuyla beğeni toplayan savcı Pars'ı Mehmet Yılmaz Ak'ın sağlık raporu sunarak apar topar diziden ayrılması büyük yankı uyandırmıştı.

savci-pars.png

DİZİDEN AYRILAN SAVCI PARS'A UĞUR ASLAN NE DEDİ?

Ülkemizin en başarılı senaristlerinden Sema Ergenekon’un yazdığı diziden savcı Pars’a hayat veren Mehmet Yılmaz Ak’ın ayrılması çok konuşuldu. Ak’ın sağlık sorunları ve deprem korkusu nedeniyle ailesiyle beraber olma isteğini gerekçe gösterip diziden ayrılma kararı Sema Ergenekon ve depremde Hatay’da akrabalarının büyük kısmını kaybeden, buna rağmen işine ara vermeyen eşi Uğur Aslan’ın tepkisine neden olmuştu.

savci-pars2.jpg

MEHMET EMİN AK YARGI'DAN NEDEN AYRILDI?

Mehmet Yılmaz Ak’ın geçen cuma yaptığı paylaşım bu duruma tepki olarak algılandı. Ak, klinik psikolog Beyhan Budak’ın şu sözlerini yayınladı:

“Kimse kimsenin acısının bekçisi değildir. ‘Benim acım seninkinden daha fazla’ demek, ne acı çekene ne de bu cümleye muhatap olana iyi gelir… Herkesin acısı bireyseldir ve bir diğeriyle kıyaslanamaz. Sen de benim çektiğim gibi ve aynı şekilde acı çekeceksin demek zorbalıktır..”

mehmet-emin-ak.jpg

MEHMET EMİN AK NE DEDİ?

''Çok severek başladım ve hala ilk günkü heyecanımla devam ettiğim hayatımda ve kariyerimdeki etkisini hiçbir zaman unutamayacağım Yargı projesinden erken ayrılmak durumunda kaldığımı üzülerek belirtmek isterim. Ülke olarak hepimizi derinden etkileyen deprem ve sonra süreçte zor günler geçiren ailem ve sevdiklerimi her anlamda yanında olabilmek adına aldığım bu kararı anlayışı saygıyla karşılayan, iki sezondur beraber çalıştığım Ay Yapım ailesine ve tüm ekip arkadaşlarına gönülden teşekkür ederim sunarım…

Benden tüm bu süreç boyunca sevgisini ve ilgisini eksik etmeyen izleyicilere ve dostlarıma ayrıca teşekkür etmek isterim. Son olarak sağlığımla alakalı uzun vadede endişe edilecek ciddi bir durum yoktur. Gündeme böyle bir haberle meşgul ettiğim için özür dilerim…''

savci-pars.jpg

SAVCI PARS ÖLDÜRÜLDÜ! SENARYODA TÜYLER ÜRPERTEN CİNAYET!

Birsen Altuntaş'ın bildirdiğine göre hikâyeyi savcı Pars’a göre kuran ve oyuncunun aniden ayrılığı üzerine yazdıklarını çöpe atmak zorunda kalan Sema Ergenekon Pars karakterine tüyler ürperten bir ölüm yazdı. Pars’ın korkunç cinayeti sadece bu hafta değil, önümüzdeki haftalara da damga vuracak.

savci-pars1.jpg

SENARİSTİN İNTİKAMI MI? SAVCI PARS BÖYLE BİR SONU HAKETMEDİ!

Geçtiğimiz günlerde kriz yaşayan dizi ekibinden senarist Sema Ergenekon'un sevilen karakter Pars'a korkunç bir ölüm yazması tepkilere yol açtı. Dehşet veren sahneler ise Sema Ergenekon'un 'acı intikamı' şeklinde yorumlandı. İzleyiciler "Savcı Pars böyle bir sonu hak etmedi" yorumları yaptı.

Etiketler :