Yalı Çapkını'nda o isim diziye geri dönüyor!

Yalı Çapkını'nda o isim diziye geri dönüyor!
Yalı Çapkını dizisi ekranlarda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Diziye geçtiğimiz hafta Ferit Korhan'ın abisi Fuat Korhan veda etmişti. Fuat Korhan'ı canlandıran Doğukan Polat'ın vedasının ardından yeni bir ismin bir süreliğine kadroya katılacağı açıklandı. Yalı Çapkını dizisine kim dahil oluyor? İşte detaylar...

Yalı Çapkını'nda sular durulmuyor. Geçen hafta yayınlanan bölümde Suna ve Abidin evlenmiş, Ferit ve Seyran barışmıştı. Fuat Korhan'ın ölümünün ardından sevilen diziye Menderes Samancılar'ın geri döneceği belirtildi.

Yalı Çapkını dizisinin oyuncu kadrosuna kim katılıyor?

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Yalı Çapkını'nın ilk bölümlerinde 'Kolsuz Necip Usta' rolüyle dizinin kadrosunda bulunan Menderes Samancılar geri dönüyor.

Torunu Fuat'ı kaybeden Halis Ağa’ya (Çetin Tekindor) başsağlığı için diziye dönen Samancılar'ın bir bölüm konuk olacağı açıklandı.

Yalı Çapkını yeni bölümde neler oluyor?

Sevilen dizi geçtiğimi hafta salı ve cuma olmak üzere iki gün yeni bölüm yayınladı. Salı akşamı yayınlanan bölümde Ferit'in dedesi Halis Ağa'yla olan konuşması geceye damga vurdu.

Sonrasında Kazım Ağa'nın evine giden Ferit, Seyranı'ı görebilmek için adeta yalvardı. Fakat Kazım Ağa görüşmelerine izin vermedi.

Seyran'ın Ferit'in arkasında onu izlemesi ve sonrasında sarılmaları izleyicileri derinden etkiledi.

Etiketler :