Veda Mektubu yeni bölüm ne zaman?Veda Mektubu konusu nedir? Veda Mektubu yeni bölümde ne oluyor?Veda Mektubu kadrosunda kim var?

Veda Mektubu yeni bölüm ne zaman?Veda Mektubu konusu nedir? Veda Mektubu yeni bölümde ne oluyor?Veda Mektubu kadrosunda kim var?
Veda Mektubu dizinin konusu yeni bölümü ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. Veda Mektubu yeni bölüm ne zaman? Veda Mektubu konusu nedir? Veda Mektubu yeni bölümde ne oluyor? Veda Mektubu kadrosunda kim var? İşte detaylar...

Veda Mektubu dizisi oyuncuları yeni bölümü ve konusu araştırılıyor. Veda Mektubu yeni bölüm ne zaman? Veda Mektubu konusu nedir? Veda Mektubu yeni bölümde ne oluyor? Veda Mektubu kadrosunda kim var?

VEDA MEKTUBU YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Veda Mektubu dizisi pazartesi günleri yayınlanacak. Yeni dizi, pazartesi akşam saat 20.00'de ikinci bölümü ile ekrana gelecek.

VEDA MEKTUBU KONUSU NEDİR?

Gerçek bir aşk hikâyesinden uyarlanan Veda Mektubu'nun konusu büyük merak uyandırdı. Dizinin hikayesi şöyle: Bir mektup yıllar önce Alanur ve Ziya’nın ayrılmasına neden olur. Âşıkları birbirinden koparan zaman bu kez, çocukları üzerinden onları karşı karşıya getirir.

İzleyiciye “Geçmişi geri almak mümkün mü”, “Geçmişin kırgınlıkları silinir mi” gibi pek çok soruyu sorgulatacak Veda Mektubu, ilk bölümüyle büyük beğeni topladı.

VEDA MEKTUBU OYUNCULARI KİMLER?

Nurgül Yeşilçay - Alanur Yıldız
Rabia Soytürk - Aslı Yıldız
Selim Bayraktar - Ziya Karlı
Bennu Yıldırımlar - Seher Karlı
Emre Kıvılcım - Mehmet Karlı

Etiketler :