Ünlü yıldızdan şaşırtan paylaşım: 'Hollywood ünlüsü gibi oldum'

Ünlü yıldızdan şaşırtan paylaşım: 'Hollywood ünlüsü gibi oldum'
Sharon Stone, 65. yaşını kapsamlı bir estetik ameliyatla kutladığını söylerek şaka yaptı ve "Hollywood ünlüsü gibi oldum" dedi.

Temel İçgüdü (Basic Instinct) yıldızı Sharon Stone, 10 Mart Cuma günü dudaklarının çarpıcı derecede dolgun göründüğü bir fotoğraf paylaştı.

Independent Türkiye'de yer alan habere göre, Stone'un "yeni" şişkin dudakları Wax Lips'in hediyesiydi. (Wax Lips kocaman kırmızı dudak şeklindeki kiraz aromalı bir şekerin yaygın kullanılan adı.)

Fotoğrafta siyah beyaz puantiyeli bir pijama giyen ve gözlük takan Stone, doğum günü balonunun yanında poz veriyor.

ekran-alintisi1.png

Stone, paylaşımının açıklamasına şöyle yazdı:
"İşte yaptım. Sonunda. Doğum günümde Hollywood ünlüsü gibi oldum. Bazen tam da istediğiniz şeyi alıyorsunuz."

Ünlü oyuncunun takipçilerinden biri, "Tamamen doğal görünüyor" diyerek espri yaptı.

Neşeli bir yorum yapan başka bir hayran da şöyle dedi: "Aradaki farkı zar zor anlayabiliyorsunuz. İyi iş."

Oyuncu Kristin Chenoweth ise "Komodinimde bir çift var" diye espri yaptı.

Daha önce Stone, işlemleri tekrar gözden geçirmesine neden olan bir felç geçirene kadar sık sık botoks yaptırdığından bahsetmişti.

32-sharon-stone.jpg

Vogue Arabia'nın geçen eylüldeki kapak dosyasında Stone, "Süper ünlü olduğum zamanda botoks, dolgu ve bunun gibi şeyler yaptırdığım dönemler vardı. Sonra muazzam bir felç ve 9 günlük bir beyin kanaması geçirince yüzümün bir tarafının kendine gelmesi için 300'den fazla botoks ve dolgu iğnesi yaptırmak zorunda kaldım" demişti.

Stone bu üzücü deneyimin, kozmetik ameliyatlara bakış açısını değiştirerek bunları "sevimli bir lüksten, muazzam ve acı verici bir tür nörolojik ihtiyaca" dönüştürdüğünü söylemişti.

Ünlü oyuncu röportajda, son partnerlerinden birinin kendisine botoks yaptırıp yaptırmadığını sorduğunu anlatmıştı.

Stone bunu, "Eğer yaptırsaydım, muhtemelen ikimizin de egosuna gerçekten iyi gelirdi" diye yanıtladığını ve ilişkinin bu konuşmadan kısa süre sonra bittiğini eklemişti.

Bundan sonra onu bir kez daha gördüm ve ardından artık benimle görüşmek istemiyordu.

Yaşadıklarına rağmen Stone dergiye, "gerçekten mutlu" hissettiğini ve "hiç bu kadar neşeli" olmadığını söylemişti. Stone, "Bunun hayatımın en heyecan verici ve yaratıcı dönemi olduğunu hissediyorum" demişti.

Etiketler :