Ünlü oyuncunun evi kurşunlandı!

Ünlü oyuncunun evi kurşunlandı!
'Arka Sıradakiler', 'Acil Aşk Aranıyor' ve 'Küçük Gelin' gibi dizilerle adını duyuran oyuncu Gözde Mukavelat ölümden döndü. Oyuncu annesiyle evinin salonunda otururken duvara kurşun isabet etti. Ünlü oyuncu yaşadıklarını sosyal medya hesabından anlattı.

2000'li yılların popüler dizisi 'Arka Sıradakiler'de 'Büşra' karakteriyle hafızalarda yer edinen Gözde Mukavelat, 'Acil Aşk Aranıyor' ve 'Küçük Gelin' gibi çeşitli dizilerde rol aldıktan sonra gözlerden uzak bir hayat sürmeye başlamıştı. Çeşitli reklam filmlerinde oynamaya devam eden 38 yaşındaki oyuncu, annesiyle birlikte evde otururken şoke eden bir olay yaşadı.

gozde-mukavelat-arka-siradakiler.jpg

Yaşadığı korkunç olayı anlatan Gözde Mukavelat, "Hareket edemedik, evin içinde duvara geldi kurşun, annem o tarafta oturuyordu, kim bilmiyoruz, düşmanım yok ama bilemiyorsun ki..." dedi.

248168.webp

"Çok tedirgin oldum" diyen deneyimli oyuncu, "Polis geldi kovan aradı, ara sokaklarda kamera yok, ne yapılabilir ki, Allah'a emanet yaşıyoruz. Burası Şişli, şehrin göbeği... Dikkat edin bile diyemiyorum çok korktum sadece. Ülkede güvenlik büyük sorun" diyerek sitem etti.

Etiketler :