Ünlü oyuncu Selçuk yöntem dolandırıldı

Ünlü oyuncu Selçuk yöntem dolandırıldı
Ünlü oyuncu Selçuk Yöntem, Kıbrıs'ta bir emlakçı kadın tarafından dolandırıldığı iddiasıyla polise başvurdu. Gözaltına alınan emlakçı kadın, Yöntem'den aldığı 350 bin lirayı tefeciye ödediğini itiraf etti.

Ünlü oyuncu Selçuk Yöntem, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde ev almak 350 bin lira ödeme yaptığı emlakçı bir kadın tarafından dolandırıldığı iddiasıyla polise başvurdu.

ŞİKAYETTE BULUNDU

Ünlü oyuncu Selçuk Yöntem, dün Girne Polis Müdürlüğü'ne giderek, Y. T. adlı emlakçı tarafından dolandırıldığını iddia ederek şikayette bulundu. "350 BİN LİRA ÖDEME YAPTIM"

Edinilen bilgilere göre Yöntem, polise verdiği ifadesinde, Y.T.'ye Girne'de alınacak bir ev için kapora olarak 350 bin TL gönderdiğini söyledi. Yöntem'in, "Parayı göndermeme rağmen ev de alınmadı param da geri verilmedi" dediği öğrenildi. Yöntem, parasının kendisine iade edilmesini istedi.

TEFECİLERE BORCUNU ÖDEDİ

Yöntem'in suç duyurusu üzerine Y.T., Girne'de gözaltına alındı. Y.T.'nin parayı aldığını kabul ettiği ve "Mecbur başka bir yere ödeme yapmak zorunda kaldım" dediği öğrenildi. Y.T.'nin tefecilere borcunu ödediği bildirildi.

Etiketler :