Ünlü modelin şüpheli ölümünde yeni iddia

Ünlü modelin şüpheli ölümünde yeni iddia
Ünlü model ve sosyal medya fenomeni Jeff Thomas’ın evinin önünde ölü bulunmasının ardından akıllara "Balkondan mı düştü, yoksa intihar mı etti?" sorusu geldi. Henüz resmi otopsi sonucu açıklanmazken, Thomas'ın ajansın selfie çekerken düşmüş olabileceğini düşünüyor.

Ünlü model ve sosyal medya fenomeni Jeff Thomas (35), geçtiğimiz günlerde evinin balkonundan düşerek hayatını kaybetmiş, ölümü kayıtlara 'şüpheli ölüm' olarak geçmişti. Ünlü modelin, intihar etmiş olabileceği de iddia edilmişti.

Miami'deki dairesinin önünde ölü bulunan Amerikalı modelin ajansı, Thomas’ın intihar ettiği iddialarına karşı çıkarak selfie çekerken balkondan düştüğünü öne sürdü.

Daily Mail'e konuşan Sovereign Talent Group ajansından Luli Batista, "Bunu kasten yaptığının doğru olduğuna inanamıyorum" dedi.

Oysa görgü tanıkları Thomas'ın atladığını öne sürmüştü.

"SELFIE ÇEKERKEN DÜŞMÜŞ OLABİLİR"

Jeff Thomas ile ölümünden 24 saatten daha kısa bir süre önce konuştuğu için intiharı pek olası görmeyen ajans yetkilisi, "Selfie çekerken düşmüş olabilir" ifadelerini kullandı.

Thomas ile yaklaşmakta olan seçmeler hakkında şakalaştıklarını söyleyen Luli Batista, ünlü modelle yeni bir girişimle ilgili konuştuklarını söyledi ve ekledi: "Heyecanlıydı ve kendiyle gurur duyuyordu."

Kardeşi Skylar Ray Thomas ise "bağımlılık ve akıl sağlığı sorunları" ile mücadele eden Jeff Thomas'ın kendi canına kıydığı şeklinde bir Facebook gönderisi paylaşmıştı.

w6owpbjw80s873sa7ehgrw.webpThomas'ın kuzeni Meghan Rae ise Daily Mail'e verdiği röportajda, ünlü modein intihar etmiş olabileceğine inanamadığını söyleyerek, "Bu intihar değildi. Aksini bildirmek, karakterine ve kim olduğuna tam bir saygısızlıktır" demişti.

Miami Polis Merkezi, ilk verilerin modelin intihar ettiğini gösterdiğini fakat kesin ölüm sonucunun otopsiden sonra ortaya çıkacağını açıklamıştı. Jeff Thomas’ın otopsisi tamamlandı ancak henüz ölüm nedenine dair resmi bir açıklama yapılmadı.

Birçok dünyaca ünlü giyim markası ile anlaşması olan Thomas, Megan Fox ve Nicole Scherzinger gibi isimlerin de bağlı olduğu Londra'daki bir ajans ile çalışıyordu.

En son spor salonunda spor yaparken çektiği videoyu paylaşan Thomas'ın ölümü büyük şaşkınlık yarattı.

Etiketler :