Üçlü seks partisi, yatakta çıkan kavga sonucu karakolda bitti

Üçlü seks partisi, yatakta çıkan kavga sonucu karakolda bitti
ABD'nin Florida eyaletinde eğlenmek için evlerine üçüncü bir kişi çağıran çiftin macerası karakolda bitti. Üçlünün kavgası evin dışında da sürdü.

ABD'nin Florida Keys eyaletinin Marathon kentindeki evlerine üçlü seks yapmak için bir kadın davet eden çift, davet ettikleri kadının erkeğe "küçük bir p...", kadına ise "kokuşmuş bir v...) demesiyle, kendilerini bir anda karakolda buldu.

lopez.jpg
Steven Lopez.

Steven Lopez ve Angela Viviana Velez Vazquez, 6 Mart'ta evlerine biraz eğlenmek için Della Draper'ı davet etti. Fakat üçlünün eğlenceli molası yatakta kavgaya dönüştü. 29 yaşındaki kadının erkeğe "küçük bir p...", kadına da "kokuşmuş bir v...." diyerek haraket ettiği öne sürüldü.

angela.jpg
Angela Viviana Velez Vazquez.

Tartışma şiddete dönüştü. Lopez ve Vazquez, bir kanepede oturan Draper'ın evlerinden ayrılmayı reddetmesi üzerine, onu "zorla kaldırıp" konutun ön kapısının dışarı attıklarını söyledi.

Çiftin iddiasına göre Draper daha sonra arabasına bindi ve aracı Lopez ve Vazquez'in bulunduğu evin ön kapısına doğru sürdü.

della-draper.jpg
Della Draper.

Lopez, arabanın Vazquez'in sol bacağına çarpmasının ardından elindeki küllüğü arabaya fırlattı.
Vazquez polise Draper'ın daha sonra arabadan indiğini ve "ona bir yumruk salladığını ama ıskaladığını" söyledi. Draper'ın yüzüne yumruk atarak karşılık verdiğini de sözlerine ekledi.

Temizlikçi olarak çalışan iki çocuk annesi Draper'ın başka şiddet olaylarına da karıştığı belirlendi. Draper, partnerinin yüzüne taş ve çakıl dolu cam bir vazoyla vurmakla da suçlanmış.