Üç Kız Kardeş yeni bölüm ne zaman yayınlanıyor? Üç Kız Kardeş yeni bölümünde ne oluyor? Üç Kız Kardeş dizisi hangi kanalda?

Üç Kız Kardeş yeni bölüm ne zaman yayınlanıyor? Üç Kız Kardeş yeni bölümünde ne oluyor? Üç Kız Kardeş dizisi hangi kanalda?
Salı akşamları ekrana gelen Üç Kız Kardeş dizisi , bu hafta da yine çok konuşulacak bir bölümle ekrana geliyor. Üç Kız Kardeş yeni bölüm ne zaman yayınlanıyor? Üç Kız Kardeş yeni bölümünde ne oluyor? Üç Kız Kardeş dizisi hangi kanalda? İşte detaylar...

Üç Kız Kardeş yeni bölümünde ne oluyor?

Üç Kız Kardeş dizisinde bu hafta, Türkan ve Somer arasındaki buzlar eriyor.
Somer, Türkan’ı yeniden kazanmak için daha net adımlarla harekete geçer. Somer her şeyi düzeltmeye çalışırken, Mine de ikilinin ortasında karanlık bir gölge gibi durduğunu hatırlatmaya devam eder. Tüm bunlara rağmen Türkan ve Somer’in barışma ihtimali bir kenarda durmaya devam ederken, Rüçhan’ın kuracağı tuzakla taşlar yerinden oynayacak ve Somer'in son hamlesi de herkese ve her şeye rağmen Türkan'dan vazgeçmeyeceğinin en büyük ispatı olacaktır.

Üç Kız Kardeş yeni bölüm ne zaman yayınlanıyor?

Türkan ve Somer aşkının romantik sahnelerinin ekrana geleceği Üç Kız Kardeş yeni bölümü ile 14 Mart Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…