Survivor'da kim elendi? Eleme gecesinde Nagihan'dan şok istek...
Survivor 2018'de bu hafta sürpriz bir eleme yaşandı. İki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Gönüllüler takımından Funda, Yağmur ve Cumali eleme potasında yer alıyordu. En az oyu alarak Survivor'a veda eden ismi Acun Ilıcalı açıkladı.

Survivor 2018 hız kesmeden devam ediyor. Dün akşam yine nefes kesen dakikalar yaşandı. En az oyu alarak Survivor'a veda eden isim de dün belli oldu.

SURVIVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor'da adaya bu hafta veda eden isim belli oldu. 2. dokunulmazlık oyunu sonrası gerçekleştirilen konseyde 3 eleme adayından biri olan Funda, yapılan halk oylaması sonrası Survivor'a bu hafta veda eden isim oldu.

Survivor insana o kadar çok şey öğretiyor ki. Hayatımızdaki en ince detayların kıymetini daha iyi anlıyoruz. Çok zorlandım ve çok şey öğrendim. Hakkımda hayırlısı buymuş. Ben buraya gelirken kendi branşımda en zirvedeyken geldim. Gittiğimde de devam edeceğim.

NAGİHAN'DAN ŞOK İSTEK!

Survivor Gönüllüler takımında yer alan Nagihan'ın, Acun Ilıcalı'dan herkesi şok eden bir isteği oldu. Yarışmalarda takıma olumsuz etki ettiği düşünülen Cumali'nin Ünlüler takımına geçmesini talep eden Nagihan kararın takım arkadaşlarıyla birlikte alındığını söyledi.

Hakan'ın konuşmanın dışında kaldığını belirten Nagihan, takım olarak zor durumda olduklarını Ilıcalı'ya bildirdi.

Acun Ilıcalı, bu konuyla ilgili kararı tek başıma veremeceğim fakat arkadaşlarla toplanıp kararımızı size bildireceğiz açıklamasında bulundu.

FUNDA ALKAYIŞ KİMDİR?

Funda Diken Alkayış, 1987 yılında Mersin’de doğmuştur. Eğitimini Mersin Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda tamamlamıştır. 2009 yılında zayıflama amacıyla spora başlayan Funda Diken Alkayış; daha sonra sporu hayatına dahil etmiş ve Kick Boks, Muay-Thai ve Wushu spor dallarıyla uğraşmaktadır.

BARAKA ÖDÜLÜNÜ HANGİ TAKIM KAZANDI?

Dün akşam 43. bölümü ile ekrana gelen Survivor'da baraka ödülü için karşı karşıya gelen Ünlüler ve Gönüllüler takımında kazanan Ünlüler oldu. 10-8 skoruyla barakayı kazanan Ünlüler adalarına yine mutlu döndü.

ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? 

Survivor'da ödül oyunu büyük heyecana sahne oldu. Yeni konsept gelmesine rağmen hala Gönüllüler takımına üstünlük kurmaya devam eden Ünlüler, nefesleri kesen mücadeleyi 10-9 kazandı ve kahvaltı ödülünün sahibi oldu.