Sırılsıklam aşık olmasını sağlayın! Bu ipuçları sizi vazgeçilmez yapıcak

Sırılsıklam aşık olmasını sağlayın! Bu ipuçları sizi vazgeçilmez yapıcak
Bir ilişkide bir miktar güvenceye ihtiyacınız var. Doğal olarak birine bağlı olduğunuzu ve ilgi duyduğunuzu hissediyorsanız, karşılıklı bir ilişki beklersiniz. Ancak bazen bağlantının beklediğiniz kadar derin olmayabileceğini hissedebilirsiniz. İşte onun senin için delirmesini sağlamanın bazı yolları.

Hoşlandığınız ya da beraber olduğunuz partnerinizin size sırılsıklam aşık olmasını istiyorsanız bu ipuçlarını takip edebilirsiniz.

BAĞIMSIZ VE KENDİNİZDEN EMİN OLUN

BAĞIMSIZ VE KENDİNİZDEN EMİN OLUN

Güven insanı cezbeder. Bağımsız ve kendine güvenen bir kadının aurasını yansıtırsanız, partneriniz tarafından daha çok övülme ve takdir edilme olasılığınız yüksektir.

Bir ilişkide erkek, başkalarına bağımlı olan birini tercih etmez. Bu yüzden onu çılgına çevirmeden önce kendiniz üzerinde çalışın ve göz ardı edilemeyecek bir karakter yaratın.

GİZEMLİ OLUN

GİZEMLİ OLUN

Herhangi bir ilişkideki bir miktar gizem, kıvılcımın canlı kalmasına yardımcı olur. Gizemli olmak, partnerlerinizden bir şeyler saklamak anlamına gelmez. Bunun yerine, onların eğlenceli şeyler hakkında tahmin yürütmelerini sağlayabileceğiniz anlamına gelir.

Eğer bir randevuya gidiyorsanız, ne giydiğinizi görmek için onu bekletebilirsiniz. Bazen onsuz meşgul olmayı bile deneyebilirsiniz. Bir süre arkadaşlarınızla dışarı çıkın, bu onların sizi beklemesine neden olacaktır. Bu aynı zamanda onları görmezden gelebileceğiniz anlamına da gelmez.

SİZİN İÇİN BİRŞEY YAPMASINA İZİN VERİN

SİZİN İÇİN BİRŞEY YAPMASINA İZİN VERİN

Bir ilişkide bir erkek, kendisinin erkek olduğunu hissetmelidir. Bunun sizin için anlamı, arada bir size yardım etmesine izin verin, sizin için bir görev yapmasına izin verin

Bu sayede size bir konuda yardım ettiği hissine kapılacak ve sizin hakkınızdaki düşüncelerini etkileyecektir. Kendiniz için bir şeyler başarma duygusu bir erkek için önemlidir.

EN İYİ ARKADAŞI OLUN

EN İYİ ARKADAŞI OLUN

Sizi onun en iyi arkadaşı sayacak kadar yakın biriyle bir bağ paylaştığınızda, onun size zaten deli olmama ihtimali mümkün değildir. Onun en iyi arkadaşı, sırdaşı, bir şey olduğunda gitmeyi seçtiği kişi olun. Bu, partnerinizle aranızda kırılması zor güçlü bir bağ oluşmasına neden olacaktır.