Simge Sağın'dan Mauro Icardi açıklaması

Simge Sağın'dan Mauro Icardi açıklaması
Simge Sağın, önceki akşam düzenlenen etkinlikte muhabirlerin sorularını yanıtladı. Galatasaray forması giyen Arjantinli yıldız Mauro Icardi ile takipleşmesi ve birbirlerini Instagram hikayelerinde paylaşmalarıyla ilgili açıklama yaptı.

Simge Sağın, geçtiğimiz akşam Özgür Aras’ın düzenlediği 'Rengarenk30Yıl' gecesine katıldı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan şarkıcı, “Türkiye’nin çok değerli bir ismi Özgür Aras. Onunla çalıştığımız için çok mutluyum” dedi.

ICARDI, SAĞIN'IN ŞARKISINI PAYLAŞTI

Sağın'ın, ‘Aşkın Olayım’ şarkısı, Galatasaray’a transfer olan Mauro Icardi’nin gol sevincinden sonra statta çalması ile en çok dinlenenler arasına girmişti. Arjantinli golcü, şarkıyı sosyal medyasında paylaşmış ve Sağın’ı etiketlemişti.

BİRBİRLERİNİ TAKİBE ALDILAR

Güzel şarkıcı da bu paylaşıma sessiz kalmayıp, kalp emojisi ile kendi hesabında paylaşmıştı. Ardından ikili birbirini takibe almış ve Sağın, Beşiktaş'ı takipten çıkarmıştı.

"DAHA ÖNCE TAKİPTEN ÇIKARMIŞTIM"

Magazin gündeminde büyük yankı uyandıran olayın hatırlatılması üzerine açıklama yapan popçu, şunları söyledi:

"Beşiktaş’ı daha önceden çıkartmıştım ben takip ediyordum ama onlar beni etmiyor diye. Icardi ile takipleştiğim için çıkmadım takipten."

"ÇOK MUTLU VE GURURLUYUM"

Milliyet'in haberine göre, "Golden sonra şarkımın çalınması tabii ki de çok hoşuma gitti" diyen Simge Sağın, "Icardi de paylaşınca, ben de paylaştım. Ben şarkımı paylaşan herkesi paylaşıyorum. Beş yıl önce çıkardığım bir albüm Türkiye’nin en çok dinlenilen albümü oldu. Çok mutlu ve gururluyum bu yüzden. Dinleyen herkese teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Etiketler :