Sihirli Annem’in Tuğçe’si Damla Ersubaşı eridi! Sihirli Annem'in Tuğçes'si Damla son haliyle şaşırttı!

Sihirli Annem’in Tuğçe’si Damla Ersubaşı eridi!  Sihirli Annem'in Tuğçes'si Damla son haliyle şaşırttı!
Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı Tuğçe karakteriyle akıllara kazınan Damla Ersubaşı bir dönem mide küçültme ameliyatı yaptırdı. 6,5 ayda 41 kilo veren oyuncu hem son haliyle hem de estetikler sebebiyle değişimiyle gündemde. Sihirli Annem’in Tuğçe’si Damla Ersubaşı eridi! Sihirli Annem'in Tuğçes'si Damla son haliyle şaşırttı! İşte son hali...

Sihirli Annem’in Tuğçe’si Damla Ersubaşı, 41 kilo vermiş ve müthiş bir değişim geçirmişti. Uzun süredir ekranlardan uzak olan oyuncu sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Sihirli Annem’in Tuğçe’si Damla Ersubaşı eridi! Sihirli Annem'in Tuğçes'si Damla son haliyle şaşırttı! İşte son hali...

s-1412d8843b704fe5151623ecc901ce569a162f12.webp

2018'de mide küçültme ameliyatı sayesinde 6,5 ayda 41 kilo veren Sihirli Annem'in Tuğçe'si Damla Ersubaşı'nın her geçen gün daha da zayıfladığı takipçilerinin gözünden kaçmadı.

640xauto-12.webp

Zayıflamasının dışında pek çok estetik operasyon da yaptıran ve göğüslerine de silikon tattıran Damla Ersubaşı'nın son haline yorum yağdı.

640xauto-13.webp

Oyuncuyu görenler "Çok güzel görünüyorsunuz", "Estetikten surat bebek olmuş", "Estetik çok fazla", "Ne güzel zayıflamışsın" yorumlarında bulundu.

Kaynak: Mynet