Şeyma Subaşı'nın düğün tarihi belli oldu! Üç gün üç gece düğün yapacaklar!Bu kez de düğünü gösteriye dönüştürüyor

Şeyma Subaşı'nın düğün tarihi belli oldu! Üç gün üç gece düğün yapacaklar!Bu kez de düğünü gösteriye dönüştürüyor
Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremin ilk günlerinde sosyal medya hesabı aracılığıyla tepki toplayan paylaşımlara imza atan Şeyma Subaşı'nın düğün tarihi belli oldu.

6 Şubat'ta Kahramanmaraş'ta meydana gelerek Türkiye'yi yasa boğan depremlerin ilk günlerinde ilk günlerinde yaptığı paylaşımlar nedeniyle tepki toplayan Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabını gelir kapısına çevirme kararı aldığını açıklamıştı. Bir süredir Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile birliktelik yaşayan Subaşı'nın düğün tarihi belli oldu.

seyma.webp

6 Şubat'ta Kahramanmaraş Pazarcık ve Elbistan'da meydana gelerek yaklaşık 50 bin vatandaşımızın ölümüne neden olan depremin ilk günlerinde sosyal medya hesabından tepki toplayan paylaşımlara imza atan Subaşı, söz konusu paylaşımlar sonrasında 400 bin takipçi kaybı yaşamıştı.

ÜÇ ÜÇ GECE DÜĞÜN

Şeyma Subaşı son olarak ise sosyal medya hesabını gelir kapısına çevirme kararı alarak dikkatleri üzerine çekmişti. Şeyma Subaşı, sosyal medyada para karşılığında, özel hayatını herkese gösterme kararı almıştı.

Bir süredir Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile aşk yaşayan Subaşı, Haziran 2021'de sevgilisinden evlenme teklifi almıştı. Ünlü çiftin düğün tarihi belli oldu.

seyma2-001.jpeg