Halk TV Canlı Yayın
Salma Hayek yaşadığı tacizi anlattı!
ABD'de 80'i aşkın kadın tarafından cinsel taciz ve tecavüzle suçlanan Hollywood yapımcısı Harvey Weinstein'in Salma Hayek'i de taciz ettiği ortaya çıktı.

ABD'de 80'i aşkın kadın tarafından cinsel taciz ve tecavüzle suçlanan Hollywood yapımcısı Harvey Weinstein'in Salma Hayek'i de taciz ettiği ortaya çıktı.

SALMA HAYEK "CANAVAR" OLARAK NİTELENDİRDİ.

Meksika asıllı Amerikalı ünlü oyuncu Salma Hayek de New York Times gazetesine yazdığı makaleyle Weinstein'ı "canavar" olarak nitelendirdi ve 2002 yapımı "Frida" filminin çekimleri sırasında başından geçenleri ayrıntıları olarak anlattı.

Salma Hayek, Weinsten'ın kendisinden onunla duşa girmesini istediğini, duş alırken onu izlemek istediğini, oral seks teklif ettiğini aktardı.

Bir noktada Weinstein'ın kendisini "Seni öldüreceğim, yapamam sanma" diyerek tehdit ettiğini anlatan ünlü yıldız, "Onun gözünde ben bir sanatçı değildim. Hatta bir insan değildim. Hiçkimse bile değildim, sadece bedendim" ifadelerini kullandı.

Cinsel taciz skandalında son perde Salma Hayek konuştu...

Weinstein'ın kendisini rol arkadaşı Ashley Judd ile çırılçıplak bir sahne çekmeyi kabul etmezse "Frida" filmini rafa kaldırmakla tehdit ettiğini anlatan Hayek makalesinde şunları yazdı:

"Etrafımdakiler Harvey ile mazime dair bilgi sahibi olmadıkları için, o sabahki cebelleşmeme çok şaşırmışlardı. Buna bir başka kadınla çıplak olacağım için karşı çıkmamıştım. Onunla, Harvey Weinstein için çıplak kalacağım için karşı çıkmıştım. Fakat o zaman bunu onlara söyleyemedim.”