Şahan, Kızılay Başkanına görevini hatırlattı

Şahan, Kızılay Başkanına görevini hatırlattı
Kızılay'ın Başkanı Kerem Kınık, kendisini eleştiren komedyen Şahan Gökbakar'a çağrıda bulundu. Gökbakar'ı, "depremzedelere hizmet" için afet bölgesine davet eden Kınık, "Recep İvedik" göndermesinde de bulunarak "Hadi gel sahaya dertleşiriz biraz" dedi. Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından Kınık'ın çağrısına cevap verdi.

Kızılay Başkanı Kerem Kınık'ı istifaya davet eden ünlü komedyen Şahan Gökbakar, son gönderisinde 'çadır ve gıda satışları'na göndermede bulunarak "Seni unuttum zannetme yakışıklı. Babaaaam, dedeeeeem, ögretim görevlim, afette çadır ve konserve satanım...." diye yazmıştı.

'Gel sahaya dertleşelim'

Ünlü komedyenin kendisine yönelik ifadelerinin ardından Kınık'tan Gökbakar'a dikkat çeken bir çağrı geldi. Ünlü komedyene afet bölgesine gelmesi çağrısında bulunan Kınık, kendisinin 40 günde 15 bin kilometre yol yaptığını söyledi. Şahan Gökbakar'ın karakter canlandırmalarından olan 'Recep İvedik' üzerinden göndermede de bulunan Kınık "İnan kaba saba da olsa içinde insaniyet ve vicdan taşıyan Recep İvedik gerçek hayatta yaşasaydı o gelir bizimle birlikte hizmet eder, çorba yemek dağıtırdı. Hadi gel sahaya dertleşiriz biraz" ifadelerini kullandı.

Önce paylaştı sonra düzenledi

Öte yandan Kınık'ın yaptığı paylaşımda, Şahan Gökbakar'ın "Recep İvedik" serisindeki bir sahneden görüntü kullandığı ve ardından gönderisini düzenlediği ortaya çıktı. Kınık'ın düzenlediği gönderiye sosyal medyada çok sayıda tepki geldi.

Kınık'ın paylaşımı şu şekilde:

"Şahan gelsene afet bölgesine birlikte depremzede vatandaşlarımıza hizmet edelim. Bak ben kırk günde bölgede 15.000 km yol yapmışım. İnan kaba saba da olsa içinde insaniyet ve vicdan taşıyan Recep İvedik gerçek hayatta yaşasaydı o gelir bizimle birlikte hizmet eder, çorba yemek dağıtırdı. Hadi gel sahaya dertleşiriz biraz."

3574970-d93171c0c8c5f94d4b5e3c4b68757620.jpg

Gökbakar'dan cevap geldi

Şahan Gökbakar, bunun üzerine yeni bir paylaşımda bulunarak Kerem Kınık'a "Kerem bey, afet bölgesine hizmet etmek, sahada olmak benim işim değil. Senin işin. Ben maddi ve ayni yardımı yapıyorum, çocuk okutuyorum. 'Recep İvedik'e gelince! Eğer gerçekten olsa ve senin afette çadır sattığını duysaydı vay ya, offf!! Anladın sen onu. Onurlu ol, istifa et!" şeklinde cevap verdi.

3574970-136f08e9bcd1cd0acffc05cb8ccf3942.jpg

Etiketler :