Robot Sophia, Will Smith'in flört taktiklerini "demode" buldu... Sophıa'nın Türkiye'ye geleceği tarih de belli oldu
Suudi Arabistan’ın vatandaşlık verdiği insansı Robot Sophia, dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Will Smith ile baş başa sohbet etti. Sohbet büyük ilgi gördü.BAŞ BAŞA SOHBETSuudi Arabistan'ın vatandaşlık verdiği ve Türkiye'nin...

Suudi Arabistan’ın vatandaşlık verdiği insansı Robot Sophia, dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Will Smith ile baş başa sohbet etti. Sohbet büyük ilgi gördü.

BAŞ BAŞA SOHBET

Suudi Arabistan'ın vatandaşlık verdiği ve Türkiye'nin gündemine Bahçeli'nin 'Suudi Arabistan ne yapmak nereye varmak istemektedir?' sözleriyle oturan robot Sophia ünlü aktör Will Smith ile sohbet etti. insansı Robot Sophia’nın, dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Will Smith ile baş başa sohbeti büyük ilgi gördü.

49 yaşındaki aktörün Youtube kanalında yayımlanan videoda Sophia rahat tavırlarıyla dikkat çekti. 21 yıllık evli Hollywood yıldızının flört ‘taktiklerini’ demode bulan Sophia, videonun başında Smith’in uzattığı kadehi geri çevirdi.

SMITH'İN SOĞUK ESPRİSİ...

Sophia, ufak şakalar yaparak ortamı ısıtmayı deneyen ünlü oyuncuyu “Şaka yapmak, akıl dışı bir insan davranışıdır” diyerek yanıtladı. Smith, “Robotların en sevdiği müzik türü ağır metaldir” diyerek Sophia’yı güldürmeye çalışsa da yapay zeka ile donatılmış robotun esneyen ve uyuyor taklidi yapan suratıyla karşılaştı.

ROBOT SOPHİA 19 NİSAN'DA TÜRKİYE'YE GELİYOR

Ardından Sophia “Robotlar metalden değil; daha çok silikon, plastik ve karbon fiberden üretilir” diyerek ünlü oyuncuyu düzeltmeyi de ihmal etmedi.

Türkiye’ye ilk kez 19 Nisan’da gelecek olan Sophia, 5’incisi düzenlenecek Marketing Meetup’a konuk olacak.