Pinokyo bile bu burçları görünce düğme ilikliyor: Yalan söyleme konusunda rakip tanımıyorlar! İşte en yalancı burçlar

Pinokyo bile bu burçları görünce düğme ilikliyor: Yalan söyleme konusunda rakip tanımıyorlar! İşte en yalancı burçlar
Bazı burçlar, doğuştan gelen karakterinde özellikler nedeniyle herkesten daha çok yalan söyleyebiliyor. Peki en yalancı burçlar hangileridir, hangi burçlara güvenilmez? İşte en yalancı burçlar…

Herkesin bildiği çocuk masallarından biri olan Pinokyo, bir insana dönüşmeyi hayal eden kuklanın yalan ile vermiş olduğu sınavı anlatır. Bilindiği üzere ahşaptan olan bu kukla, her yalan söylediğinde burnu biraz daha uzar. Pinokyo’nun burcu olsaydı, hangi burç olurdu diye düşünenlerdenseniz kesinlikle doğru yerdesiniz. Pinokyo’ya bile yalan konusunda düğme ilikletecek olan bu burçlar, yalan söylemeden duramıyor!

Her burcun karakteristik özellikle bu burca sahip olanlara güçlü, zayıf, iyi ya da kötü pek çok yan kazandırıyor. Son derece sıkıntılı bir problem olan yalancılık da bazı burçlar için doğuştan geliyor. Öyle ki, Pinokyo’ya şapka çıkartabilecek olan bu burçlar, yalanı günlük rutini haline getirmiş bulunuyor. Peki en yalancı burçlar hangileridir, hangi burçlara güvenilmez? İşte en yalancı burçlar…

İKİZLER BURÇLARI

Yapılan pek çok araştırma, İkizlerin dengesiz bir ruh haline sahip olduğunu çoktan kanıtlamış durumda. Ancak İkizler burçlarının tek sorunu dengesiz ruh hali değil. Aynı zamanda kafası sıkça karışan ve kafası karıştığı için her an her şeyden vazgeçebilecek olan İkizler, pes ettiği düşünülmesin diye sık sık yalan söylemeyi de çözüm sanıyor. Özellikle ikili ilişkilerinde pek güven vermeyen İkizler burçları, yalanı günlük rutini haline getirmiş burçlar arasında yer alıyor.

KOVA BURÇLARI

Çelişkili açıklamalarıyla yalancılık konusunda master yaptığını aleni bir şekilde anlayabileceğiniz Kovalar, özünde mantıklı ve analitik zekası güçlü insanlar oluyor. Ancak kendi planlarına pek de sadık kalamayan Kovaların yalan söylemesi kaçınılmaz bir sonuç olarak ne yazık ki karşımıza çıkıyor. En çok yalanı özel ilişkilerinde söyleyen Kova burçlarının İkizlerden en büyük farkı ise, detaycı bir yalancı olduğu için onları yakalamanın pek mümkün olmaması oluyor.

BALIK BURÇLARI

Listede yer almasına herkesin şaşıracağı Balık burçları için gerçeklerle yüzleşme vakti geldi! Hayalperest oldukları için çoğu zaman kendi yalanlarına kendileri de inanan Balık burçları, her başı sıkıştığında yalana başvuranlar arasında yer alıyor. Duygusal yapısı nedeniyle yalanları da abartılı olan Balık burçları, bir süre sonra yalanını unutmazsa yakalanmadan tüm süreçten kendisini sıyırabiliyor.