Pelin Dindar, İstanbul Yolcusu

Pelin Dindar, İstanbul Yolcusu
Güzelliği ile moda dünyasının dikkatlerini üzerine çeken Pelin Dindar, İzmir’den İstanbul podyumlarına transfer olmaya hazırlanıyor.Güzelliği ile moda dünyasının dikkatlerini üzerine çeken Pelin Dindar,  İzmir'den...

Güzelliği ile moda dünyasının dikkatlerini üzerine çeken Pelin Dindar, İzmir’den İstanbul podyumlarına transfer olmaya hazırlanıyor.

Güzelliği ile moda dünyasının dikkatlerini üzerine çeken Pelin Dindar,  İzmir'den  İstanbul podyumlarına transfer olmaya hazırlanıyor. Henüz modelliğin ilk yılında olan manken Pelin Dizdar, İstanbullu ünlü modacıların dikkatini çekiyor. Uzun boyu ve özellikle düzgün fiziğine güvenen Pelin Dindar, aynı zamanda psikoloji okuyor.  Türkiye'den  Didem Soydan'ı örnek aldığını belirten Pelin Dindar, şu an Fashion Academy mankenlik ajansına bağlı çalışıyor. Birçok dizi ve ünlü isimlerin defileleri için teklif aldığını belirten Dindar, "İki hayalimi birlikte gerçekleştirmek istiyorum. Öncelikle üniversiteyi bitirip branşım psikoloji ile bir şeyler yapmak istiyorum. Ama tabi ki küçüklüğümden beri hayalim olan mankenlikten geri kalmak istemiyorum. Çünkü fiziğime çok güveniyorum" dedi.