Parmaklarınızın uzunluğuna göre karakter analizi yapın: Parmaklarınızın hangisi daha uzun? Parmaklar kişiliği ele veriyor

Parmaklarınızın uzunluğuna göre karakter analizi yapın: Parmaklarınızın hangisi daha uzun? Parmaklar kişiliği ele veriyor
Vücudunuzda bulunan organlar, karakter analizi yapmanızı sağlayabilir. Parmaklar da kişiliklerle ilgili bilgi verebiliyor. Peki parmaklarınızın hangisi daha uzun? Hangi parmağınız uzunsa daha başarılısınız demek? Hangi parmağı uzun olanlar daha konuşkan? İşte parmak uzunluklarına göre karakter analizi...

Saç renginizden göz şeklinize, bacaklarınızın şeklinden vücudunuzdaki ufacık bir detaya kadar her şey kişiliğiniz ilgili notlar düşebiliyor. Elleriniz ve parmaklarınız da bu ipuçlarını veren organlar arasında yer alıyor. Parmaklarınızın uzunluğuna göre daha çekici ya da stresli bir kişilik yapısına sahip olabiliyorsunuz.

Parmak uzunluğundan karakter analizi yaparken dikkat etmeniz gereken yalnızca yüzük ve işaret parmağınızın uzunluğunu karşılaştırmak. Bu yolla aileniz ve arkadaşlarınızın kişiliğini de belli edebilirsiniz.

Hangi parmağınız ne anlama geliyor?

el-1.jpg

İşaret parmağınız, yüzük parmağınızdan kısaysa...

Bu gruptaki insanlar çoğunlukla çekici, etkileyici ve konuşkan bir yapıda. Cazibesine kapılanlar bir daha etkisinden çıkamıyor. Çok geniş bir çevreleri var ve hayatları fazlasıyla dışa dönük. Kararlı, cesaretli ve beklenmedik sorunlarla başa çıkmak onlar için çok kolay. Sıcakkanlılar ve cana yakınlar. Etraflarındaki kişiler bu içtenliği hissedebiliyor. Sosyal etkinliklerin aranan yüzleri onlar. Yeni insanlarla tanışmaktan ve yeni şeyler keşfetmekten aşırı keyif alıyorlar.

Mühendislik ve bilim insanı olmak için ideal parmak uzunlukları denebilir. Aynı zamanda bulmaca gibi karmaşık işler tam onlara göre. En akıllıca tavsiyeler de genelde onlardan çıkıyor ve derdini anlatanları boşa çıkarmıyorlar.

el.jpg

İşaret parmağınız, yüzük parmağınızdan uzunsa...

İşaret parmağı, yüzük parmağından uzun olanlar genelde kendilerine güvenen insanlar. Arkadaş ortamlarında eğlenmeyi biliyorlar. Gereksiz konular için zamanlarını boşa harcamıyorlar. İncelikli düşünen bir yapıları var ve çok dikkatliler.

Bu kişilerin en belirgin özelliği, özgüvenlerinin yüksek olması. Sen; dertlerini, sıkıntılarını ya da başına gelen herhangi bir zorluğu tek başına aşmaktan hoşlanıyorlar. Hırslı bir yapıları var ve kafalarına koyduklarını yapıyorlar. Her ortamda dikkatleri üzerine topluyorlar. Hiç kimseden çekinmeyen bu kişiler, toplum içinde düşüncelerini rahatça belli ediyorlar.

el-2.jpg

İşaret parmağınız ve yüzük parmağınız eşitse...

Bu kişiler çok sakin, iyi huylu ve fikir ayrılıklarından hoşlanmayan yapıdalar. Herkesle iyi anlaşabilirler. Ailelerine ve arkadaşlarına çok sadıklar ve kendilerini onlara adıyorlar. Ancak kolay sinirlenebiliyorlar. Küçük şeyleri büyük kavgalara çeviriyorlar.

Genelde ortamı sakinleştiren bu kişiler, sabrı tamamen tükendiğinde kötüleşiyor. İlişkilerine sadık ve güvenilirler. Çok da güvenilir olan bu isimler, nerede nasıl davranacağını çok iyi biliyor ve dışarıdan müdaheleye hiç ihtiyaç duyulmuyor. Sevdiğinde tam seviyorlar ve bu sevgilerini de belli ediyorlar. Küçük hediyeler almayı ve ince düşünceli olmayı da iyi biliyorlar.

Etiketler :