Özge Özpirinçci'nin 'Elçin Sangu' Problemi Sürüyor!

Özge Özpirinçci'nin 'Elçin Sangu' Problemi Sürüyor!
Özge Özpirinçci ve Elçin Sangu arasındaki kürk tartışması adeta alev alarak büyüyor! Sangu konu hakkında sessizliğini korurken oyuncun hayranları Özpirinçci’ye adeta siper aldı. Özge Özpirinçci, hafta içi‘Kiralık...

Özge Özpirinçci ve Elçin Sangu arasındaki kürk tartışması adeta alev alarak büyüyor! Sangu konu hakkında sessizliğini korurken oyuncun hayranları Özpirinçci’ye adeta siper aldı.

 Özge Özpirinçci, hafta içi‘Kiralık Aşk’ dizisinin sahnelerinde kürk giyen Elçin Sangu’yu hedef alarak “Genç kızların idolü olan bir dizi karakterinin özendirici bir şekilde “kürk” giymesi ne kadar da düşüncesizce değil mi?” diyerek genç oyuncuya eleştiri okları atmıştı.

Bu sözleriyle olay yaratan Özpirinçci’nin ağır eleştirisi karşısında Elçin Sangu, sessizliğini korurken, güzel oyuncunun hayranları atağa geçmekte gecikmedi.

Sangu’nun sevenleri Özpirinçci’yi rol aldığı dizide giydiği kürklü paltoları kanıt olarak sunarak sosyal medyadan eleştiri yağmuruna tuttu. Ağır eleştirilerin ardı arkası kesilmeyince Özpirinçci “Kürk giydiğimi düşünerek paylaştığınız bütün fotoğraflar ya peluştur ya da sentetiktir. Ben hayvan öldürülerek elde edilen hiçbir şeyi giymem!” açıklamasını yaptı.

 Akşam