Önce paylaştı, sonra sildi: Justin Bieber'dan skandal savaş paylaşımı

Önce paylaştı, sonra sildi: Justin Bieber'dan skandal savaş paylaşımı
Ünlü şarkıcı Justin Bieber, Hamas baskını sonrası İsrail için dua istediği paylaşımda yanlışlıkla Gazze'ye yönelik bombardımanın görüntüsünü kullandı. Fotoğrafın İsrail’in bombardımanıyla ilgili olduğu yönündeki uyarılar üzerine paylaşımı silen şarkıcı, daha sonra aynı notu siyah arka plan üzerine kırık kalp emojisiyle yeniden paylaştı.

Dünyaca ünlü Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, Hamas baskınının şokunu yaşayan İsrail’e destek için paylaştığı mesajda yanlışlıkla Gazze’ye yönelik İsrail bombardımanının görüntüsünü kullandı.

131640292-justin.jpg

293 milyon takipçili Instagram hesabında “İsrail için dua edin” notunu paylaşan Bieber, Gazze’nin hava saldırısında yerle bir olduğunu gösteren bir fotoğrafı da ekledi. Fotoğrafın İsrail’in bombardımanıyla ilgili olduğu yönündeki uyarılar üzerine paylaşımı silen şarkıcı, daha sonra aynı notu siyah arka plan üzerine kırık kalp emojisiyle yeniden paylaştı.

131933993-justin-2.jpg

Oyuncu Jamie Lee Curtis de savaşın patlak vermesinin ardından İsrail’e destek verdiği mesajına Gazze’deki Filistinli çocukların fotoğrafını eklemiş, daha sonra hatasını fark ederek mesajı silmişti.

Etiketler :