Halk TV Canlı Yayın
Okan Bayülgen: Seksi tamamen bıraktım
Posta gazetesinden Oya Çınar'a konuşan Okan Bayülgen, "Dindar bir yanım var." diye konuştu. Bayülgen ayrıca, "Seksi tamamen bıraktım. Un da şeker de tuz da yiyin, bütün kötülüklerin anası seks." dedi.

Posta gazetesinden Oya Çınar'a konuşan Okan Bayülgen, kendisiyle ilgili çok özel açıklamalarda bulundu. "Dindar bir yanım var." diye konuşan Bayülgen, "Seksi tamamen bıraktım. Un da şeker de tuz da yiyin, bütün kötülüklerin anası seks." dedi.

İşte o röportajdan en ilgi çeken bölümler:

Soru: Çok modern görünmenize rağmen aslında gelenekçi bir yapınız olduğunu düşünüyorum ben. Doğru mu?

Yanıt: Hayatım boyunca serseri ruhumu, marjinal taraflarımı törpülemek istedim. Geleneğin içinde olmaktan çok mutluyum. Zaten gelenek olmazsa çocuklarımızı nasıl yetiştireceğiz? Onlara hangi kültürü aktaracağız? Kızlar ve oğlanlar nasıl evlenecek? Misal hayatım boyunca Türkçemizi çok düzgün ve güzel konuşmaya çalıştım. Ama bunu tek başıma çocuğuma öğretemem. Onun büyükannesi ve büyükbabasıyla da yan yana olması lazım. Bir çocuğa dilini, dinini, tarihini tek başına öğretemezsin. Böyle bakınca gelenekçiyim tabii.

"Dindar bir yanım var"

Soru: Sizin dindar bir yanınız da mı var?

Yanıt: Dindar bir yanım var ve bütün dinlere saygılıyım. Bu toplumun geleneğe, göreneğe, oradan getirdiğimiz davranış biçimlerine ve ahlaka kesinlikle ihtiyacı var. Bunlar olmadan bir çocuğu bir felsefe kitabıyla yetiştiremezsin. Bugün bizim toplumumuzun kendi alışkanlıklarına her zamankinden daha çok ihtiyacı var.

"Seksi tamamen bıraktım"

Soru: Yıllarca Türkiye’nin en seksi erkekleri listelerinin ön sıralarındaydınız. Şimdi “Neden yokum?” diye bozuluyor musunuz?

Yanıt: Hayır. Hâlâ seksiyim. Ama kendi kategorimde. Ben bir erotik film yıldızıyım. Erotik kasetler satan dükkanlardaki kategorilere bakarsanız farklı farklı kategoriler görürsünüz. Benim de sadece kategorim değişti.

Soru: Sizinki ne?

Yanıt: Onu diyemem çok erotik olur.

Soru: İnsanın yaş aldıkça tek eşli olması daha mı kolay oluyor ya da sevişme içgüdüsü azalıyor mu?

Yanıt: Seksi bıraktım.

Soru: Nasıl yani? Tamamen mi?

Yanıt: Tamamen bıraktım ve çok rahatım.

Soru: Neden?

Yanıt: Çünkü bütün kötülüklerin anası seks. Buradan herkese söylüyorum. Un da yiyin, şeker de tuz da. Üç beyazdan kaçınmaya gerek yok. Kilo da alın, hiç sorun yok. Yeter ki seks yapmayın. Benim tavsiyem, uzun bir hayat için seksi bırakmak şart. Eskiden durmadan yeni bir isimle anılırdınız.