Netflix'in 'Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?' dizisinin fragmanı geldi mi? Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisi ne zaman yayınlanıyor?

Netflix'in 'Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?' dizisinin fragmanı geldi mi? Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisi ne zaman yayınlanıyor?
Melisa Sözen'in başrolünde yer aldığı 'Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?' dizisinden fragman yayınlandı. Netflix'in 'Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?' dizisinin fragmanı geldi mi? Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisi ne zaman yayınlanıyor? Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisinin konusu nedir? İşte detaylar...

Perihan Mağden'in aynı adlı romanından uyarlanan 'Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?' dizisinin yeni yayın tarihi belli oldu. Daha önce 24 Şubat'ta başlayacağı duyurulan ancak Maraş merkezli depremler nedeniyle ertelenen dizi, 24 Mart'ta Netflix'te izleyicilerle buluşacak.

Ertan Kurtulan’ın senaryosunu yazdığı 1441 Productions yapımı diziden fragman paylaşıldı.

biz-kimden-kaciyorduk-anne-dizisi-c-wzpc-jpg.webp

'Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?' dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Yönetmenliğini Ceylan Özgün'ün üstlendiği dizinin başrolünde Melisa Sözen yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Sözen'in yanı sıra Birand Tunca, Deniz Karaoğlu, Buçe Buse Kahraman, Musa Uzunlar ve Hakan Boyav bulunuyor.

'Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?' dizisinin konusu nedir?

Sürekli birilerinden kaçan ve lüks otellerde kalan bir anne ve küçük kızı Bambi, geride cesetlerden iz bırakarak yollarına devam ederler. Ancak lüks otellerin yerini köhne motellerin almasıyla, peri masalının söz verildiği gibi olmayacağı ortaya çıkar. Bu kaçış öyküsünde anne av değil de avcı olabilir mi?

Etiketler :