Merve Boluğur'dan evlilik sinyali! 'I said yes' dedi: Sosyal medyayı birbirine kattı!

Merve Boluğur'dan evlilik sinyali! 'I said yes' dedi: Sosyal medyayı birbirine kattı!
Evliliği 53 gün süren Merve Boluğur yeniden mi evleniyor? Merve Boluğur'dan evliliğe ilişkin paylaşımlar gelirken 'I said yes' paylaşımı yok artık dedirtti. Kısa zaman önce evliliği biten Boluğur'dan evlilik sorularına ilişkin açıklama geldi.

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, DJ Mert Aydın ile 53 gün evli kaldı ve ünlü çift anlaşamayarak yolları ayırdı.

BARIŞMA SİNYALLERİ VERMİŞLERDİ

Takipçilerini oldukça şaşırtan Merve Boluğur ve Mert Aydın, boşanmanın hemen ardından bir araya gelerek barışma sinyalleri vermişti

MURAT DALKILIÇ DETAYI KAFALARI KARIŞTIRMIŞTI

Ancak geçtiğimiz ocak ayında sabah saatlerinde Dalkılıç'ın eski eşi Boluğur'un Beşiktaş'taki evinin sokağında görüntülenmesi kafaları karıştırmıştı.

EVLENİYOR MU?

Merve Boluğur yeniden mi evleniyor? sorusuna yanıt arayan hayranları 'I said yes' paylaşımıyla beklenmedik bir hamle yaptı. Sosyal medya bu haberle beraber yerle bir olurken evlenip evlenmediğine dair bilgi verildi.

2015-2017 yılları arasında Murat Dalkılıç ile evli kalan Merve Boluğur, boşanma aşaması sonrasında açıklamalarda bulunmazken birbirleri hakkında yorum yapmayan ikili, geçtiğimiz yıl sosyal medya üzerinden atışmalar yaşandı. Başarılı isim 53 gün evli kaldığı DJ Mert Aydın ile boşanmasıyla sosyal medya paylaşımları çok ses getirdi. Dalkılıç ve Sitare Akbal'la ayrılmasıyla beraber Çağla Boz ile adı anılmaya başladı.

Geçtiğimiz Ocak ayında Dalkılıç ve Boluğur'un Beşiktaş'ta yer alan evinin sokağından çıkması kafaları karıştırırken şarkıcının o sokakta objektiflere takılması yok artık dedirtti. Bunun üzerine mahalle sakinleri Merve be Murat barıştı mı? sorusuna yanıt aramaya başladı.

merve.webp