Merve Boloğur 'mekana giriş ücretsiz' dedi: Masa 2 bin 500 TL çıktı

Merve Boloğur 'mekana giriş ücretsiz' dedi: Masa 2  bin 500 TL çıktı
Oyuncu Merve Boloğur, önceki akşam Nişantaşı'nda bir mekanda sahne aldı ve biletin ise 2 bin 500 lira olduğu iddia edildi. Boloğur girişin ücretsiz olduğunu ve bu fiyatın yalan olduğunu söyledi. Mekandan alınan bilgiye göre giriş ücretsiz olsa da ön sıradaki masalar 2 bin 500 liraya satıldı.

Piyasaya çıkardığı "Şşşttt" şarkısı ile gündemde olan Merve Boluğur, önceki gün Nişantaşı'nda bir mekanda sahne aldı. Boluğur, biletinin 2 bin 500 lira olduğu iddialarına yanıt verdi.

T24'ün haberine göre; Sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen oyuncu, "Çok heyecanlıyım. Bu benim ilk sahnem" dedi. "Sizleri dinleyeme gelenlere nasıl bir repertuvar hazırladınız?" sorusuna, "Bu akşam şarkı söylemeyeceğim. Burada Dj'lik performansı sergileyeme geldim" yanıtını verdi.

Merve Boluğur, "Kişi başı giriş ücretinin 2 bin 500 TL olacağı" iddiası hakkında şöyle konuştu:

"Sosyal medyada çıkan ücret konuları tamamen yalan. Mekana giriş ücreti alınmıyor. Zaten işletmecimiz, bu gece için çok emek verdi. Girişler tamamen ücretsiz."

Masalar 2 bin 500 liraya satıldı

Öte yandan Boluğur'un sahne aldığı mekândan alınan bilgiye göre; ön standda yer alan masalar bir şişe içki dahil olmak üzere 2 bin 500 liradan satıldı. Girişin ücretsiz olduğu mekânda, diğer standlardaki masalarda ise içilen içkilere göre ücret değişti.