Merkür Retro'sundan aşk hikayesi yarım kalanlara mesaj! 3 burçta değişiklik var

Merkür Retro'sundan aşk hikayesi yarım kalanlara mesaj! 3 burçta değişiklik var
17 Eylül tarihine kadar devam edecek olan Merkür Retro'su Başak burcunda gerçekleşecek. Merkür Retro'sunun bazı burçları aşk yönünden etkileyeceğine dikkat çeken Astrolog Özlem Recep, geçmişteki ilişkiler için uyardı. İşte Merkür'ün aşka bakışı...

Astrolog Özlem Recep Merkür Retrosunun burçların aşk hayatına etkisini değerlendirdi. 17 Eylül tarihine kadar devam edecek olan Merkür retrosu Başak burcunda gerçekleşecek. Bazıları aşk hayatında ikinci şansı bulacak bazıları kırgınlıklar yaşayabilir. İşte Merkür'ün aşka etkileri...

MERKÜR HANGİ BURÇLARIN AŞK HAYATINI ETKİLEYECEK?

BOĞA

Gelelim özel hayatına, aşk hayatında özellikle geçmişte kalmış bir kişinin tekrar kapıyı çalma ihtimali bulunuyor. Yeni tanıştığın birisi varsa ve önemli bir görüşme yaşanacaksa belki de hemen adını koymamak yine önemli olabilir. Hikayeniz yarım kaldıysa elbette şans verilebilir ancak dikkat edin Retro bitimi bu kişi gitmesin. Özel hayata dair yaşanılacak olan pek çok konu bu dönem karmik olacak bunun da bilgisini verelim. Bu dönem hayatın için ne kadar risk aldığın çok önemli. Hayatın için gereksiz insanlar ve olaylar adına hatta geçmiş aşklar adına risk almamak önemli. Çocuklarınla arandaki iletişime oldukça önem vermen gereken günlerden geçerken sana ihtiyaçları olduklarını bilmelisin. Borsa ve spekülasyon, kumarda paranı riske atmamalısın.

İKİZLER

Sevgili İkizler burcu, bu dönem kendini aşkta epeyce kırgın hissedebilirsin. Bırak bazen gerçekleri görmek ve kabule olduğu gibi geçmek, daha sonradan başına geleceklerin önünü kesiyordur kim bilir?

BALIK

Sevgili Balık burcu, ikili ilişkilerin etkileniyor dikkat etmelisin. Evliliğinde, aşk hayatında problemler gün yüzünde ama nasıl çözeceğinizi kimse bilmiyor gibi. İşin içinden çıkamadığın ne varsa şimdi bir arkana yaslan bazen görmezden geldiklerimizi görmek de iyidir. Bu dönem açık düşmanlıklara da uğrayabilir, açık açık eleştiriler içerisinde kendini zorlanıyor hissedebilirsin. Böyle bir süreç oluşursa sakin kalmak önemli.

Kaynak: Akşam