Mehmet Akif Alakurt'tan tepki çeken 'Türk kadını' paylaşımı

Mehmet Akif Alakurt'tan tepki çeken 'Türk kadını' paylaşımı
Oyunculuğu bırakan Mehmet Akif Alakurt, sosyal medya hesabından tepki çeken bir paylaşımda bulundu. Alakurt, Türk kadınlarına hakaret ederek "Yolun başında olanlar kulağınıza küpe edin." ifadelerini kullandı.

Bir dönem ATV ekranlarında yayınlanan Sıla dizisiyle milyonlarca kişi tarafından hayranlıkla izlenen oyuncu Mehmet Akif Alakurt, sosyal medya hesabından Türk kadınlarıyla ilgili tepki çeken ifadeler kullandı.

"TÜRK KADINI ÇIKARLARINI ELDE EDENE KADAR..."

Instagram hesabından Türk kadınlarıyla ilgili paylaşım yapan Alakurt, "Türk kadını nedir? Çıkarlarını elde edene kadar mükemmel kadını oynayan, her fikrini onaylayan ve bende öyle düşünüyorum diyen. Zaman geçtiğinde aynı fikirde olduğunu iddia ettiği düşüncelerle alakası olmadığı için esas olan çirkin yüzünü gösteren kadına Türk kadını denir. (Yolun başında olanlar kulağınıza küpe edin)" ifadelerini kullandı.

Mehmet Akif Alakurt, son hali ile hayranlarını şaşkına uğratmıştı.

OYUNCULUĞU BIRAKIP BREZİLYA'YA YERLEŞMİŞTİ

1979 doğumlu Mehmet Akif Alakurt, Best Model seçildikten sonra şansını oyunculukta denemeye karar vermiş, ilk olarak Kırık Ayna dizisinde Ali Kirman karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştı.

Metropalas, Zeytin Dalı, Sıla, Hacı, Adanalı, Reis, Fatih ve Fetih dizileriyle ekranda boy göstermeye devam eden Alakurt, son olarak 'Emanet' ile gündeme geldi.

Mehmet Akif Alakurt geçtiğimiz yıl oyunculuğu bıraktığını açıkladı ve Brezilya'da bir çiftlik aldı ve oraya yerleşti.

İlgili Haberler
Etiketler :