İlyas Salman kendisine küfür eden kişinin ağzının payını böyle verdi

İlyas Salman kendisine küfür eden kişinin ağzının payını böyle verdi
İlyas Salman, Bir Twitter kullanıcısı tarafından yalan yanlış bir söylemle itham edildi. Kullanıcı, Salman'ın 'Ramazan pidesi 10 TL olmuş' dediğini iddia edip, 'Sanki oruç tutup iftar açacak p*zevenk.' diye küfür etti.

İlyas Salman da kendisine küfür eden bu hadsiz kişiye tepkisini gösterdi ve 'Ben böyle bir tweet atmadım. Atabilirdim de, insan oruç tutmasa da oruç tutan yoksulların haline üzülebilir. Ama tabii sizin geleneğinizde senden olmayanı umursamak yoktu, değil mi? Ağzını topla, terbiyesiz herif!' dedi.

ilyas.webp

Oyuncu İlyas Salman, Twitter hesabından görüşlerini sık sık getiren isimlerden biri.

Ancak kendisi yalan yanlış bir söylemle itham edildi. Bir Twitter kullanıcısı, İlyas Salman'ın "Ramazan pidesi 10 TL olmuş" dediğini iddia edip"Sanki oruç tutup iftar açacak p*zevenk." diye küfür etti. Tabii ardından da hemen attığı tweet'i sildi.

ilyas1.webp

İlyas Salman da kendisine küfür eden bu hadsiz kişiye tepkisini gösterdi ve "Ben böyle bir tweet atmadım. Atabilirdim de, insan oruç tutmasa da oruç tutan yoksulların haline üzülebilir. Ama tabii sizin geleneğinizde senden olmayanı umursamak yoktu, değil mi? Ağzını topla, terbiyesiz herif!" dedi.

ilyas2.webp

ilyas4.webp