İbrahim Tatlıses'le Oğlu Arasında Sular Durulmuyor! Ahmet Tatlıses'e Sert Sözlerle Yüklendi

İbrahim Tatlıses'le Oğlu Arasında Sular Durulmuyor! Ahmet Tatlıses'e Sert Sözlerle Yüklendi
Kanal D Haber'e konuşan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, torununun oturduğu evle ilgili dava açmıştı. Torununun 6 yıldır dairesini işgal ettiğini savunan Tatlıses'ten bir salvo da oğluna geldi. İbrahim Tatlıses, oğlu hakkında sert ifadeler kullandı.

İbrahim Tatlıses ile, oğlu ve torunu arasında sular durulmuyor. Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, son olarak torununu evden çıkarmak için dava açmıştı.

ibrahim-tatlises.jpg

İbrahim Tatlıses, oğlu Ahmet Tatlı'yla ilgili sert sözler sarfetti. Kanal D Haber'e konuşan İbrahim Tatlıses, açtı ağzını yumdu gözünü.

ibrahim-tatlises-ahmet-tatlises.jpg

Ahmet Tatlıses daha önce, babası İbrahim Tatlıses'in akıl sağlığının yerinde olmadığını iddia ederek dava açmış, kendisinin de vasi tayin edilmesini istemişti.

İbrahim Tatlıses, oğlunun bu hamlesini karşılıksız bırakmadı.

Ünlü türkücü, dairesini haksız şekilde işgal ettiği iddiasıyla torunu Mert Tatlıses’e dava açtı.

ibrahim-tatlises1.jpg

'GÖREYİM BAKAYIM NASIL BABA?'

Kanal D Haber'e konuşan İbrahim Tatlıses, "Benim evim varken ben evimi kızıma veremiyorum. Böyle bir şey olabilir mi? Şimdi vereceğim ama... Babası ev tutmayacak mı? Göreyim bakayım nasıl baba!

ahmet-tatlises.jpg

Torunumla aramda bir sorun yok ama bu saatten sonra olabilir.

Görünen köy kılavuz istemez. Ben onlara sahip çıktım. O babalığı öğrenecek önce. Benim çocuğum kiradayken onun çocuğuna ev veremem. Babalık nasıl yapılır onu öğrensin" dedi.