Hayatı Merakla İzlenen Düşes, Çocukları İçin "Korkuyorum" Dedi. Bir Zamanlar 11 Milyon Takipçisi Vardı

Hayatı Merakla İzlenen Düşes, Çocukları İçin "Korkuyorum" Dedi. Bir Zamanlar 11 Milyon Takipçisi Vardı
Britanya Kraliyet Ailesinden Prens Harry ile evlendikten sonra oyunculuğu bırakan düşesi Sussex Düşesi Meghan Markle, iki çocuk sahibi ve her anne gibi onun da bir takım korkuları var. 2020 yılında Kraliyet ailesinden ayrılma kararı alan dünyaca ünlü çift zamanlarını İngiltere ve Amerika'da geçiriyor. Öyle ki Meghan - Harry çifti Dünya Ruh Sağlığı gününde New York'talardı.

Meghan Markle, çocukları Archie ve Lilibet'in bir gün sosyal medyayı kullanma ihtimalinden 'korktuğunu' içtenlikle itiraf ederken, çevrimiçi dünyanın günümüz gençleri için tehlikeleri konusunda da uyarıda bulundu.

Bir zamanlar kendisi ve Harry'nin artık kullanılmayan Instagram hesabında 11 milyondan fazla takipçisi olan 42 yaşındaki Sussex Düşesi, dört yaşındaki oğlu ve iki yaşındaki kızıyla ilgili "endişelerini" ortaya koydu. Salı günü New York'ta düzenlenen Dünya Ruh Sağlığı Günü panel etkinliğinde eşi Prens Harry ile birlikte yer aldı.

biberiye-14.png

'Çocuğunun sosyal medya kullanımı nedeniyle trajik bir kayıp' yaşayan birkaç ebeveynin hikayelerini dinledikten sonra Harry ve Meghan, sosyal medyayla ilgili kendi deneyimlerini ve ebeveyn olarak geleceğine dair kendi korkularını anlatmak için sahneye çıktılar. iki küçük çocuk.

68466361-12616461-the-duke-and-duchess-of-sussex-with-lilibet-and-archie-in-a-chri-a-32-1696970221888.jpg

Etkinlik sırasında şunları söyledi: 'Ebeveynler olarak çocuklarımız çok küçük olsalar da, iki buçuk ve dört buçuk yaşlarındalar... ancak sosyal medya ortadan kaybolmayacak'' dedi..

'Bence tasarım gereği, topluluk yaratmada olumlu olması gereken bir giriş noktası vardı ve bir şeyler devredildi ve bunu duymanın ve bu ailelerin hikayelerini duyurmasına yardım etmeye çalışmamanın hiçbir yolu yok.'

meghan-markle.webp

Meghan, çocukları henüz sosyal medyayı kullanacak, hatta sosyal medyanın farkına varacak yaşta olmasa da, bir şekilde sosyal medyaya maruz kalacakları zamanın hızla yaklaştığını bildiğini itiraf etti.

Prens Harry'ye annelik rolünü 'eş olmak dışında hayatındaki en önemli şey' olarak tanımladı ve şunları söyledi: 'Anne olmak tüm hayatım boyunca en önemli şey... tabii ki eş olmak dışında buna.

'Ama şunu söylemeliyim ki, çocuklarımızın yaşı yine oldukça genç olduğu için kendimi şanslı hissediyorum, yani bu yakın geleceğimizde değil, ama aynı zamanda değişmeye devam etmesinden de korkuyorum.

8f4aa4c0-70a2-11ed-a887-dbdb1af68716.jpg

'Ve bu önümüzde olacak. Dedikleri gibi, "Ebeveyn olarak günler uzun ama yıllar kısa." Bu beni endişelendiriyor ama aynı zamanda geçen yıl kaydettiğimiz ilerleme bana çok fazla umut ve enerji veriyor.'

meghan-markle-lead-857f517314b24c598418fba6eff7afbe.jpg

Meghan'ın artık halka açık aktif bir sosyal medya hesabı yok, ancak Prens Harry ile çıkmaya başlamadan önce üretken bir Instagram kullanıcısıydı ve iki milyon takipçisiyle hayatı ve Suits TV şovunda çalıştığı süre hakkında düzenli olarak güncellemeler paylaşıyordu.

Bu hesap, Prens Harry ile nişanlandığının açıklanmasından kısa süre sonra silindi ve o zamandan beri halka açık başka bir kişisel Instagram hesabı açmadı.

prince-harry-meghan-markle-nyc-02.webp

Mart 2020'de Meghan ve Harry , sosyal medyadan tamamen çekileceklerini duyurdular ve Sussex Royal Instagram hesaplarında "en iyi nasıl katkıda bulunabileceklerini anlamak için yeni bir bölüm" bulmak istediklerini belirten bir açıklama yaptılar.

Panele katılan ebeveynlerin paylaştığı hikayelerden bahseden Sussex Düşesi, kendisi ve bir grup anne ve çocukla birlikte çalışan Harry ile paylaştıkları 'yıkıcı' deneyimler karşısında gözyaşlarına boğulduğunu itiraf etti. babalar geçen yıl gençler için daha güvenli bir çevrimiçi alan yaratma çabalarına katıldılar.

'Bir yıl önce ailelerin hepsiyle değil bazılarıyla tanıştığımızda gözyaşlarına boğulmamak imkansızdı çünkü bugün birçoğunuzun bu hikayeleri duyduğuna eminim' dedi.

'Bu hikayeleri tekrar tekrar duyabilirsiniz ve yine de aynı duygusal etkiyi yaratacaktır çünkü o kadar yıkıcıdır.'

Etiketler :