Hangi burç neden aldatır? Sinyalleri yakalayın, bu yalanlara kanmayın!

Hangi burç neden aldatır? Sinyalleri yakalayın, bu yalanlara kanmayın!
Aldatmanın burçlarla bir ilgisi var mı, onu biz bilemeyiz. Ancak bazı burçların özellikleri onları aldatmaya meyilli hale getiriyor. Aldatan burçlar hangileri, en çok aldatan burç... İşte aldatmaya meyilli sekiz burç ve neden aldattıkları...

İKİZLER

Merkür tarafından yönetilen İkizler burcu insanları, kışkırtıcı ve yasak sohbetler de dahil olmak üzere, çok fazla zihinsel uyarıma ihtiyaç duyan meraklı bir gruptur. Çoğu seks yapmaktansa seks hakkında konuşmayı daha çok tercih etse de, can sıkıntısı ya da yalnızlığa kapıldıklarında biraz tuhaflığa hayır demeyeceklerdir. İkizler ilişkilerde akışkanlık ve ahlaki kurallar söz konusu olduğunda esneklikle ilgilidir, ayrıca günlük yaşamlarının önemli bir bölümünü kendi yanlışlarından uzaklaşarak geçirirler. Aldatan İkizlerden duyulan bahaneler arasında "Farklı bir zaman dilimindeydim, bu yüzden sanki hiç olmamış gibi" ve "O zamanlar farklı bir insandım" yer alır. İkizler gaz verme konusunda kesinlikle eşsizdirler, bu yüzden eğer biriyle birlikteyseniz şüphelerinizden kurtulmaya ve güven sorunlarınız için terapiye gitmeye hazır olun.

TERAZİ

Hiçkimse bir Terazi kadar kolay yalan söyleyemez ya da Terazi kadar seri şekilde aldatamaz. Bu insanlar, çatışmadan kaçınmak, hesap vermekten kaçmak ve evlilik dışı ilişkilerini örtbas etmek konusunda olağanüstü ustadırlar. Venüs tarafından yönetilen Teraziler, yalanları bir aşk dili gibi konuşur ve hayatları buna bağlıymış gibi flört ederler. Yalnız kalmaktan hoşlanmazlar ve iltifat edilmeyi severler, bu da aldatmaya yatkın bir kombinasyondur.

BALIK

Değişken bir su burcu olarak Balık burcu insanları sınırlarla büyük mücadele verir. Bu da onları aldatmaya meyilli hale getirir. Balık burcu olanlar her zaman aşka aşık olur. Hayâl dünyası çok geniş olan balık burçları, duygusal yapılarıyla çok dikkat çeker. Balık burcu ilişkilerinde romantik ve çok düşünceli olur. Ancak kendini başka aşklara asla kapatmaz.

Hemen bir başkasına da aşık olup aldatmayı seçebilir. Kimseye kin tutmaz ve hayatındaki insanı hemen unutabilir. Balık burçları sadece aşka dalıp gider ve gerisini asla düşünmez. Balık burcu insanları, gerçeklikten uzaklaşmayı seven, gerçeklerden kaçan kişiler olarak öne çıkarlar. Hayal kurmayı severler ve ruh eşine inanırlar. Bu burcun diğerlerinden en büyük farkı; eğer ruh eşini bulduğuna inanırsa onu asla aldatmaz.

Ancak yanındaki insan ruh eşi değilse, hayaller aleminin cazibesine kapılması son derece kolaydır. Aşka aşık olan bu burcun insanlarını elde tutmak pek de kolay değildir. Hayatındaki kişiyi son derece kolay bir şekilde unutup yeni bir ilişkiye yelken açabilir.

aldatma.jpg

KOÇ

Koç burcu sosyal ve girişken olur. İkili ilişkilerinde sevdiği insana değer verir ancak başkasına gözü kayması an meselesi olabilir. Koç burçları, küçük kaçamaklar yapmayı sever. Bundan asla rahatsızlık duymaz. Hatta verilen tepkilere anlam dahi veremez. Koç’un aldatması yeni bir tür spor deneyimlemek, ansızın yaşadığı bir heyecanla gününü şenlendirmekten öteye geçmez. Koç burcu, aldatmayı bir macera olarak görerek hareket eder.

İKİZLER

Astrolojide en çok aldatan burçlar arasında liste başı olan ikizler burcu, çok flörtözdür. Şeytan tüyüyle gezer, keyfi de yerindeyse bir ona güler, bir diğerine göz süzer. İkizler burcunun bu tavırları onun için adeta bir motivasyon kaynağı olur. İkizler burcunun ilişkilerinde fazla beklentileri yoktur. Bir anda ilgisi farklı bir yöne doğru gidebilir. İkizler burcu aldatmayı bir oyun olarak görür. Çapkınlığın kitabını yazan ikizler burcu ile birlikte olmak gerçekten zor olabilir.

AKREP

Akrep burcu, astrolojide en tutkulu ve gizemli burç olarak bilinir. Akrep burçları, sessiz ve derinden aldatır. Gizli kapaklı olan her şeye karşı geliştirdiği karşı koyulmaz merak, onu kimselere çaktırmadan gizli fanteziler yaşamaya, tutkularına kapılıp savrulmaya iter. Akrep burçları merak etmeyi çok sever. Normalde ilişkilerinden çok sadıktır ancak artık partnerine karşı merakı geçtiyse aldatmayı seçebilir. Akrep burçları ayrıca intikam için de aldatabilir.

TERAZİ

Terazi burcu, flört seven burçlar arasında yer alır. Güzel ya da yakışıklı birini görürse hayatındaki insanı hemen unutabilir. Gözüne hoş gelen her insanın terazi burçları peşinden koşabilir. Terazi, hayır demeyi pek bilmez, kolayca kimseleri reddedemez. Yalnız kalma korkusu da terazi burcunun partnerini aldatmasına sebep olabilir. Terazi burçları ilgiyi de aşırı sever. Eğer başka bir insanın ilgisinden hoşlandılarsa bir saniye bile yanınızda durmazlar.

ASLAN

Aslan burcu olan kişiler her zaman dikkat çekmeyi ve ilgi odağı olmayı sever. Kendini her konuda haklı gören aslan burçları en çok kendisi sevilsin ister. İlişkisinde her zaman pohpohlanma ve övülme ihtiyacı duyan aslan burçları bunun eksikliğini hissettiği an aldatır. Aslan burcunun en iyisine layık olduğunu düşünme, flörtü sevme gibi özellikleri aslan burcunu da sık aldatanlar listesine sokuyor.