Haluk Levent'ten 'Adıyaman' paylaşımı

Haluk Levent'ten 'Adıyaman' paylaşımı
Deprem bölgesini depremden sonra şimdi de sel felaketi esir aldı. Adıyaman'da 1 kişi; Şanlıurfa'da 4 kişi yaşamını yitirdi. Haluk Levent, 5 kişinin hayatını kaybettiği sel felaketi sonrası Adıyaman programını iptal etti. Levent paylaşımında, "Sözüm vardı. Bugün şarkı söyleyecektim çocuklara. Ama bugünkü yağmur sele dönüşmüş. Çocuklar söz. Haftaya geleceğim" ifadelerini kullandı.

Deprem bölgesini depremden sonra şimdi de sel felaketi esir aldı. Şanlıurfa’da etkili olan sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi. Siverek, Hilvan, Suruç ve Viranşehir ilçeleri ile kent merkezinde sağanak yağış sele dönüştü. Şanlıurfa'da sel felaketi nedeniyle 4 kişi hayatını kaybetti.

Sağanağın etkili olduğu Adıyaman'ın Tut ilçesinde bir bahçedeki konteynerin suya kapılması sonucu 1 kişinin hayatını kaybettiğini, 4 kişinin kaybolduğunu açıklandı.

HALUK LEVENT'TEN PAYLAŞIM

Bölgede arama kurtarma çalışmaları başlatılırken; AHBAP Derneği Başkanı ve sanatçı Haluk Levent'ten bir paylaşım geldi.

Ünlü isim, çocuklara şarkı söylemek için için Adıyaman'a gideceğini ancak sel felaketi sonrasını programının iptal olduğunu söyledi.

Levent, Twitter'dan yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Sözüm vardı. Bugün şarkı söyleyecektim çocuklara. Ama bugünkü yağmur sele dönüşmüş. Çadır kalınmayacak halde şu an. Aradılar. Haftaya olacak program. Ve Pazarcık yolundan geri dönüyorum. Çocuklar söz. Haftaya geleceğim."

Etiketler :