Halk TV Canlı Yayın
Hadise ve ablası sosyal medyada birbirine girdi
Hadise ve ablası Hülya Açıkgöz arasındaki gerginlik intikam söylemleriyle tırmanışa geçti. Hülya Açıkgöz'ün sosyal medyadan "İntikamın tatlı bir kelime olduğunu düşünüyor musun?" notuna Hadise'den yanıt gecikmedi.

Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz ile arasındaki ipler iyice geriliyor. Aralarında mal varlığı davası olan Hadise ve ablası arasındaki gerginlik sosyal medyaya sıçradı.

"İNTİKAM TATLI BİR KELİME"

Hülya Açıkgöz'ün "İntikamın tatlı bir kelime olduğunu düşünüyor musun?" Paylaşımına Hadise "İntikam mı? Hayır, çok tembelim. Oturup karmanın işi halletmesini bekleyeceğim." Paylaşımı yaptı. Hülya Açıkgöz sessiz kalamayıp devam etti ve "Sadece beni izle. Hayatın sosyal medyadan ibaret! Sadece ona sahipsin. Üzücü bir hikaye" şeklinde paylaşımlarda bulundu.

NE OLMUŞTU?

Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz'ün temmuzda intihara teşebbüs etmiş, yazdığı mektuptaki "Evlatlarım yüzümü güldürmedi" sözleri dikkat çekmişti.

Bu olay sonrası Hadise, menajerliğini üstlenen ablası Hülya Açıkgöz ve stil danışmanlığını yapan kardeşi Derya Açıkgöz ile ilişkisini kesmişti. Hülya Açıkgöz, "Hadise ile aramızda sorunlar var, zamanla çözeriz. Bizim ailemiz yıkılmaz" açıklamasını yapmıştı. Ama Hadise ablasına "Üzerimden haksız kazanç elde etti" diye dava açmıştı.