GOT'un Jon Snow'u Kit Harington bardan atıldı!

GOT'un Jon Snow'u Kit Harington bardan atıldı!
Game of Thrones dizisinde Jon Snow karakterine hayat veren Kit Harington bardan atıldı. Harington'un New York’ta bir bardan, kontrolsüz davranışlar sergilemesi nedeniyle atıldığı öğrenildi.ÖNCE OYUNU BOZDU, SONRA DIŞARI ATILDITMZ...

Game of Thrones dizisinde Jon Snow karakterine hayat veren Kit Harington bardan atıldı. Harington'un New York’ta bir bardan, kontrolsüz davranışlar sergilemesi nedeniyle atıldığı öğrenildi.

ÖNCE OYUNU BOZDU, SONRA DIŞARI ATILDI

TMZ adlı ABD merkezli magazin sitesinin haberine göre olay, geçtiğimiz cuma günü New York'ta Barfly adlı barda yaşandı. Aşırı alkollü olduğu ve ayakta zor durduğu belirtilen 31 yaşındaki Harington, önce bilardo oynayanların masasına çarpıp oyunu bozdu, ardından kendi oynamak istediğini söyledi.

Bar personeli önce kibarca, ancak ısrarlı bir şekilde Harington'dan barı terk etmesini istedi. Yıldız oyuncu bu öneriyi kabul edip bardan çıktı, fakat kısa bir süre sonra geri döndü. İçeridekilerle hararetli bir tartışmaya giren Harington, mekânın sahipleri tarafından bu kez zorla dışarıya çıkartıldı.

Etiketler :