Flörtün Dikkatini Çekmek İçin 'Yakın Arkadaşlar Listesi'ne Almak Son Bulacak! Instagram'dan Yeni Özellik

Flörtün Dikkatini Çekmek İçin 'Yakın Arkadaşlar Listesi'ne Almak Son Bulacak! Instagram'dan Yeni Özellik
Instagram, 'Yakın Arkadaşlar Listesi'yle özel olarak seçtiğiniz kullanıcılara resim ya da video paylaşım imkanı tanıyor. Pek çok kişi ise flörtünün dikkatini çekmek için bu özelliği kullanıyor. Ancak Instagram yeni getireceği özellikle flörtünüzü Yakın Arkadaşlar Listesi'ne eklemeye son verecek. İşte Instagram'a gelecek yeni özellik...

Flörtün dikkatini çekmek için Yakın Arkadaşlar Listesi'ne almaya son . Instagram CEO'su Adam Mosseri, uygulamaya yeni bir özellik geleceğini duyurdu. Instagram, birden fazla takipçi listesine hikaye paylaşma özelliğini test ettiğini duyurdu.

768481-535727679.jpeg

Mosseri yayında, "Bu gelişme hikayeleri daha küçük gruplarla paylaşmanıza olanak tanıyor ve hikayelerinizi kimlerin görebileceği konusunda size daha fazla kontrol sağlıyor" dedi.

Mashable Türkiye'nin aktardığına göre bu araç, aynı şehirde yaşayanlar ya da aynı üniversiteye gidenler gibi büyük takipçi gruplarıyla paylaşım yapmak için faydalı olabilirken, daha küçük gruplar için gereksiz görünüyor.

instagram-aa-1671538.jpg

Yayından verilen bir örnek liste "Kardeşler" başlığını taşıyor ve içinde sadece iki kişi var... Neden fotoğrafı direkt kardeşlerinmize mesajla göndermeyelim ki? Sonuçta her şey bir Instagram Hikayesi olmak zorunda değil.

Öte yandan bunun şöyle bir avantajı da olacak: Artık hoşlandığınız kişiye göndermeli hikaye atmak için onu Yakın Akradaşlar'a almak zorunda kalmayacaksınız.

thumbs-b-c-3fe0617134491953123101b70a43bd8e.jpg

thumbs-b-c-372b16a32ac1484e937d6ed2fe0b9c8e.jpg

Etiketler :