Esra Balamir’den Dilan Polat hakkında şok açıklama

Esra Balamir’den Dilan Polat hakkında şok açıklama
Şarkıcı Esra Balamir, son günlerde yayınladığı sosyal medya içerikleri ve 'vergi kaçırma' iddialarıyla gündemde olan Dilan Polat hakkında konuştu. Polat ile 5 yıl önce yollarının kesiştiğini söyleyen Balamir “Ekonomik gücü olan bir insan değildi" dedi.

Şarkıcı Esra Balamir 2. Sayfa programına konuk oldu ve ‘suç örgütü kurma’, ‘vergi kaçırma’ suçlamalarıyla gündemde olan Dilan Polat hakkında konuştu.

Dilan Polat’ı magazin dünyasıyla tanıştıran Balamir, şu ifadeleri kullandı:

“Dilan bir şekilde bana ulaştı. ‘Ben fotoğrafçıyım' dedi. ‘Demet Hanım'ın doğum fotoğraflarını çekmek isterim.’ dedi. O dönem de bir organizasyon vardı ‘fotoğrafçı lazım mı’ diye sordum. ‘Evet’ dediler. Ben de Dilan'ı çağırdım. 'Toplu taşımayla geleceğim beni alır mısın' dedi. Kendisini gittim otobüs durağından aldım. Oradan çekime gittik, Demet Akalın ile tanıştı. Daha sonra Demet'in akşamları sahne programlarının fotoğraflarını çekmeye başladı.
Biraz zaman geçtikten sonra sosyal medyada, prodüksiyonlu çekimler, güzellik salonları açmalar falan başladı.

0x0-1697722450779.jpg

Bu süreç dört yıl kadar sürdü. Nereye gitsem Dilan'ın billboardlarını görüyordum. Çünkü ben 10 sene güzellik salonu işlettim, başarılı olamadım.
Ama Dilan'ın tarzı farklıydı, kafaya dolar takmalar, reklamlar, şovlar şaşırdım.
Sonra bu olaylarla gündeme geldi. Dizi izler gibi izliyorum yaşananları.

Benim tanıdığım Dilan Polat fotoğraf çekiyordu. Öyle çok ekonomik gücü olan bir insan değildi. O aradaki sürede ne oldu, nasıl bu kadar yürüdü bilmiyorum!"

Son günlerde gündemden düşmeyen Dilan Polat ise "Fotoğraf çekimine spor arabamla gidiyordum. Allah'ından bulsun hepsi" diyerek Esra Balamir'in çok konuşulan iddialarını yalanladı.

Etiketler :