Esra Avcı yorumladı! İşte bu haftanın burç yorumları...

Esra Avcı yorumladı! İşte bu haftanın burç yorumları...
Teknolojik aletlerin bozulması, iletişim kopukluklarının yaşanması, eşyaların kaybolması bu süreçte başımıza gelebilecek aksiliklerden bazıları... 

14 AĞUSTOS - 20 AĞUSTOS / HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 

Geçtiğimiz cuma günü itibariyle Merkür üç hafta sürecek geri hareketine başladı.

Başak burcunda gerçekleşen retro, üç hafta boyunca düzenin hakim olduğu her türlü alanda, düzenimizi revize edecek.

Teknolojik aletlerin bozulması, iletişim kopukluklarının yaşanması, eşyaların kaybolması bu süreçte başımıza gelebilecek aksiliklerden bazıları...

KOÇ

Mutlu haftalar sevgili Koç burçları. Merkür retrosunun etkisinde bir haftaya hep birlikte merhaba dedik. Retroyu en az hasarla atlatacak burçlardan biri sizsiniz. Günlük hayatınızda, yaptığınız rutin işlerinizde yaşayacağınız küçük aksilikler haricinde yolunda gitmeyen bir şey yok. Yine de sakarlıklara karşı tedbirli olun.

Bu hafta size enerji verecek şarkı:

Ahmet - Ah Canım Vah Canım

BOĞA

İyi haftalar sevgili Boğalar. Bu hafta yarım bıraktığınız işleri tamamlamak için ideal bir zaman. Merkür retrosu yeni başlayacak ve yaratıcılık gerektiren projelerde önünüze engeller çıkaracak. Bu yüzden yeni bir projeye başlamak yerine yarım bıraktığınız işleri tamamlamak sizin için daha faydalı olacaktır. Biraz tozlu sayfaları kurcalamanın tam zamanı...

Bu hafta size enerji verecek şarkı:

Nazan Öncel - Aynı Nakarat

İKİZLER

Yeni bir haftadan hepinize merhaba sevgili İkizler. Yönetici burcunuz Merkür, üç hafta sürecek Başak burcu retrosunda. Haliyle bu retrodan en çok etkilenen burçlardan biri de sizsiniz. Pratikliğiniz ve kolaycılığınızla tanınan sizler, bu hafta işlerinizde aksamalar ve durağanlıklar yaşayacaksınız. Yeni işlere başlamaktan kaçının, elinize yüzünüze bulaşabilir. Hem sıkmayın canınızı, üç hafta sonra her şey normale dönecek.

Bu hafta size enerji verecek şarkı:

Ajda Pekkan - Hoşgör Sen

YENGEÇ

Merhaba Yengeçler. Merkür retrosu, sizleri de acımasızca vurdu. Teknolojik aletlerle ilgili yaşayacağınız her türlü sıkıntının müsebbibi bu retro. Önümüzdeki üç hafta boyunca yeni bir teknolojik cihaz almamaya özen gösterin. Telefonlarınızı ve özellikle bilgisayarlarınızı dikkatli kullanmaya gayret edin. Bilgi ve belgelerinizi kaybedebilirsiniz, temkinli olmayı ihmal etmeyin.

Bu hafta size enerji verecek şarkı:

Zuhal Olcay - İyisin

ASLAN

Merhaba sevgili Aslan burçları. Merkür sizi maddi konularda etkileyecek. Hafta boyunca hatta sonraki iki haftada da alacağınız ödemelerde gecikme yaşayabilirsiniz. Ummadığınız masraflar çıkabilir ve maddi planlarınızı alt üst edebilir. Siz siz olun, bu üç hafta boyunca büyük harcamalar yapmamaya, yatırımların altına imza atmamaya özen gösterin. Eylül ayının ikinci haftasıyla birlikte yatırım projelerinizi hayata geçirmek için çok daha uygun bir zaman olacak.

Bu hafta size enerji verecek şarkı:

Rüçhan Çamay - Para

BAŞAK

Mutlu haftalar sevgili Başaklar. Yönetici gezegeniniz sizin evinizde geri harekette, malum durumdan en çok etkilenecek olan burç da sizsiniz. Bu retro sizin ilişkilerinizi alt üst edebilir aman dikkat! Kafanız karışık, ne yazıkki önümüzdeki üç hafta boyunca da bu karışıklık devam edecek. Sonradan pişman olmak istemiyorsanız retro sürecinde keskin kararlar vermemeye çalışın.

Bu hafta size enerji verecek şarkı:

Candan Erçetin - Hangi Aşk Adil ki

TERAZİ

İyi haftalar sevgili Teraziler. Retroyu en az hasarla atlatacak burçlardan biri de sizsiniz. Merkür retrospektifi boyunca gizli kalmış, geçmişte yaşanmış ancak haberinizin olmadığı olaylar bir bir karşınıza çıkacak. Bu durum kafanızdaki bir çok soru işaretinin yerini cevaplara bırakmasını sağlayacağı için retro size yarayacak dersek yanlış olmayacaktır.

Bu hafta size enerji verecek şarkı:

Kenan Doğulu - Hiç Bana Sordun mu?

AKREP

Mutlu haftalar Akrep burçları. Tüm burçların korkulu rüyası Merkür retrospektifi sizlerin arkadaşlık ilişkilerini etkileyecek. Önümüzdeki üç hafta boyunca yakın arkadaşlarınızla gireceğiniz diyaloglarda kaba ve kırıcı olmamaya özen gösterin. Arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlaşılmalar olabilir, alttan almaya ve ilişkinize zarar vermemeye özen gösterin.

Bu hafta size enerji verecek şarkı:

Sibel Alaş - Firarım Ben

YAY

Mutlu haftalar sevgili Yay burçları. Malum Başak burcunda Merkür gerilemesi var. Size de uğramadan geçmemiş. Üstlerinizle aranızı bozmaya çalışacak. İşin özü yaklaşık üç hafta boyunca yöneticilerinizle tartışmamaya, sorunları büyütmemeye ve çözüm odaklı yaklaşımlar sergilemeye özen gösterin. Retro bitene kadar sakinliğinizi muhafaza edin.

Bu hafta size enerji verecek şarkı:

Sertab Erenler - Sakin Ol

OĞLAK

İyi haftalar sevgili Oğlaklar. Merkür retrosu herkesi vurduğu gibi sizi de etkileyecek. Bu hafta ve sonrasındaki iki hafta boyunca devletle ilgili işlerinizde ve varsa akademik kariyerinizde ufak tefek problemler yaşayabilirsiniz. Yapacağınız başvurularda evraklarınızı iyice kontrol edin, bir eksik ya da yanlış olmasın. Sonrasında başı ağrıyan ya da canı sıkılan siz olmayın.

Bu hafta size enerji verecek şarkı:

Mirkelam - Ah Bir Joker

KOVA

Merkür retrosu sizleri maddi yönden etkileyecek sevgili Kovalar. Üç hafta boyunca sürecek bu retroda paranızı nereye harcadığınıza dikkat edin. Gözden kaçırdığınız ufak borçlarınızı hatırlayabilirsiniz. Banka kredisi çekmek, büyük yatırımlar yapmak için üç hafta kadar beklemenizi öneririm.

Bu hafta size enerji verecek şarkı:

Oğuzhan Uğur - Soğan Ekmek

BALIK

Yepyeni bir haftadan hepinize merhaba. Başak burcunda gerilemeye başlayan Merkür, ilişkiler konusunda sizi biraz üzecek sevgili Balıklar. Var olan ilişkinizde problemler yaşayabilirsiniz. Yaklaşık  üç hafta sürecek Merkür gerilemesi boyunca ilişkilerinizdeki problemleri büyütmemeye özen gösterin. Küçük bir kıvılcımla başlayan tartışmalar büyüyebilir ve sonuçları sizi üzebilir...

Bu hafta size enerji verecek şarkı:

Ufuk Yıldırım - Yaradana Yalvartma

--Esra Avcı-- Halktv.com.tr Özel.

Etiketler :