Halk TV Canlı Yayın
Erol Köşe'den Hadise yorumu! "Atanamamış JLO"
Harbiye Açıkhava’da konser veren Hadise, sahne kostümleriyle tüm izleyenlere ‘Dejavu’ yaşattı. Hadise'nin giydiği kostümler Jennifer Lopez'in 'It's My Party' konser turunda giydiği kıyafetlerle neredeyse birebir aynı olunca sosyal medya karıştı.

Cesur dansları ve kıyafetleriyle adından söz ettiren popçu Hadise, yine eleştirilerin hedefi oldu. Harbiye'de şarkılarıyla sevenlerini coşturan Hadise'nin kıyafetleri, geçtiğimiz günlerde Antalya'ya konser veren yıldız şarkıcı Jennifer Lopez'in kostümlerine benzetildi.

hadise-1-001.jpg

ELEŞTİRİLERİN HEDEFİ OLDU

Kıyafet seçimlerinde oldukça cesur olan ve genelde mayo tercih eden Lopez'in geçmiş konserlerinden birinde giydiği kostüme benzer bir kostümle sahneye çıkan Hadise'ye sosyal medya kullanıcıları yerden yere vurdu.

hadise-2.jpg

JENNIFER LOPEZ'İN KIYAFETLERİNE BENZİYOR

Sahneye ilk olarak beyaz, geniş bir takım elbiseyle çıkan Hadise, ardından neon kostümünü giydi. Daha sonra kostümlerinde kırmızıyı tercih eden Hadise finali yine uzun çizmeleri ve taşlı mayo kıyafetiyle konserini bitirdi.

hadise-6.jpg

EROL KÖSE HADİSE İLE FENA DALGA GEÇTİ: ATANAMAMIŞ JLO! 

Erol Köse İnstagram hesabından paylaştığı fotoğrafa "Atanamamış JLO yani @hadise , bu kez de kostüm araklayım derken Fosforlu Cevriye olmuş  Arefe gecesi çarpılacak Hafazanallah" notunu düştü.

hadise-erol.jpg