Erkekler ilişkilerde en çok bunu seviyor! İşte hiç kimsenin aklına gelmeyen detaylar

Erkekler ilişkilerde en çok bunu seviyor! İşte hiç kimsenin aklına gelmeyen detaylar
İnsan zihni her zaman karmaşık bir yapıda olur. Herkesin tuhaf arzuları ve düşünceleri bulunur. Hiç kimsenin aklına gelmeyen şeyleri bile bazı insanlar düşünebilir. Özellikle erkekler kendilerini ifade etmeye çalışırken herkesten farklı davranışlar gösterir. Çok fazla düşünürler ve tuhaf istekleri ile herkesi şaşırtabilirler. Erkeklerin en garip arzuları nelerdir?

Erkekleri anlamak sandığınız kadar olmaz. Onlarda en az kadınlar kadar karmaşık düşüncelere sahip olabilir. Erkekler kendilerini anlatmaya ve ifade etmeye çalışırken hiç kimsenin aklına gelmeyen detayları düşünür. Tuhaf düşünceleri ve istekleri çevresindeki her insanı şaşırtır. Gelin erkeklerin tuhaf arzularına birlikte bakalım...

GEREKLİ OLMA HİSSİ

GEREKLİ OLMA HİSSİ

Erkekler ilişkilerinde her zaman gerekli hissetmeyi seviyor. Partnerlerinin herhangi bir konuda yardıma ihtiyacı olduğunu bilmek ve hemen yanlarında olmak onların en çok arzuladığı şeylerin başında geliyor.

Erkekler, ilişkide bir 'ihtiyaç' olmadığına inandıklarında kadınları daha az çekici buluyor. Bu nedenle de sık sık ayrılıyorlar ve kendilerinden uzaklaştırıyorlar.

DAHA AZ ÖNEMSEME

DAHA AZ ÖNEMSEME

Erkekler bazen çevrelerindeki şeylere ve insanlara daha az önem vermek için yeri doldurulamaz bir ihtiyaç hissederler.

Bazen sorumlulukların o kadar külfetli hale geldiği bir noktaya gelirler ki bir kez bile sorumlu hissetmek istemezler. Her zaman özgür ve serbest olmanın hayâlini kurarlar.

TAKDİR GÖRME İSTEĞİ

TAKDİR GÖRME İSTEĞİ

Erkekler özellikle de eşleri tarafından her zaman beğenilmeyi ister. Başarılarının takdir görmesini arzularlar. Erkekler, eşlerinin gerçekten kendilerine hayran olmasını ister.

Bunu hissettiklerinde özgüvenleri yükselir. Kendilerini gerçekten eşleri için çok önemli hissederler. İlişki için gösterdikleri çabalar fark edilmediğinde çok fazla kırılabilirler.

ONAYLANMAK

ONAYLANMAK

İster inanın ister inanmayın, erkekler büyük ölçüde onaylanma ihtiyacı hissederler. Bunu belli etmekten çekinirler ancak onaylandıklarında yaptıkları her şeyin daha doğru olduğuna inanırlar.

İçten içe her zaman partneri tarafından onaylanmak isteyen erkekler bu şekilde kendilerine daha çok güvenirler. Başarılı olmak için daha çok çalışırlar