Ece Seçkin'in Belediye Başkanı İle İlgili Sözleri Gündem Oldu

Ece Seçkin'in Belediye Başkanı İle İlgili  Sözleri Gündem Oldu
Ünlü şarkıcı Ece Seçkin Bilecik'te konser verdi. Şarkıları ve sahne performansıyla beğeni toplayan Seçkin’in daha önce güzelliğiyle gündem olan Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı’na söylediği sözler sosyal medyada gündem oldu.

Adeyyo, Dibine Dibine gibi şarkılarla hafızalara kazınan Ece Seçkin Bilecik Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği 30 Ağustos Zafer Bayramı programında sahne aldı. Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen konsere katılan Seçkin, sosyal medyada çok konuşuldu.

640xauto-12.webp

Seçkin, bir dönem güzelliğiyle gündem olan Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı’na “Dünyadaki en güzel belediye başkanı olmak nasıl bir duygu? Bu kadar karizmatik bir kadın olmak nasıl bir duygu?” dedi.

640xauto-8.webp

Seçkin'in bu sözlerinin ardından konser alanında alkışlar yükseldi. Melek Mızrak Subaşı "Güzel bakan güzel görür diye bir söz vardır. Bizler de sizi öyle görüyoruz" yanıtını verdi.

640xauto-11.webp

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Bilecik'i ziyareti sırasında dikkat çeken Melek Mızrak Subaşı Game of Thrones dizisinin ‘Daenerys Targaryen’ karakterine benzerliğiyle sosyal medyada kısa sürede gündem olmuştu.

640xauto-9.webp

Etiketler :