Dünya yansa umurunda değil! Her eve bir Lizzo...

Dünya yansa umurunda değil! Her eve bir Lizzo...
Dünyaca ünlü ABD'li rapçi Lizzo, şu sıralar İngiltere turnesinde. Greenwich'te hayranlarını coşturan 34 yaşındaki Lizzo, enerjisiyle de kendine hayran bıraktı. Zaman zaman zorbalığa varan eleştirilere maruz kalan Lizzo herkeze özgüven dersi verebilir...

ABD'li dünyaca ünlü rapçi Lizzo turnesinin İngiltere ayağında. Şarkıcı, Londra'daki O2 Arena'daki konserde, sınırsız enerjisini bir kez daha sergiledi. Hit şarkılarını seslendiren Lizzo'nun bulaşıcı enerjisi tüm İngiltere'ye yayıldı.

lizzo.jpg

Gerçek adı Melissa Jefferson olan 34 yaşındaki Lizzo, müzisyenler ve dansçılarından oluşan kadrosuyla sahneye çıktı.

Lizzo'nun dünya turnesi, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri'nin yanı sıra Avrupa ve Birleşik Krallık'ı da kapsıyor.

lizzo1.jpg

Lizzo turnesi kapsamında Temmuz ayında Avustralya'da düzenlenecek Splendour in the Grass 2023'te de sahne alacak.

lizzo7.jpg

Festival sözcüsü yaptığı açıklamada, "Lizzo popüler müziğin sesini, ruhunu ve ruhunu değiştirdi" dedi.
Gösteri dünyasının, fiziksel görünümle ilgili baskılara meydan okuyan üyesi Lizzo sonunda isyan etmiş "Üzerine atlayarak hiçbir hayranımın ölümüne neden olmadım. O kadar da şişman değilim" demişti.

lizzo8.jpg

Lizzo "Internette hakkımda çok sayıda rahatsız edici şey duyuyorum. Fakat bu dedikodular arasında beni en çok rahatsız eden, sahneden seyircinin üzerine atlayarak, bir kişinin ölümüne neden olmamla ilgili olanı. Her şeyden önce bu yalan! Ayrıca hayatım boyunca hiçbir zaman sahneden seyircinin üzerine atlamış değilim" sözleriyle bu konudaki iddiaları yalanlamıştı.

lizzo9.jpg

Ünlü şarkıcı, her ne kadar fazla kiloları yüzünden kimi zaman zorbalık düzeyinde eleştirilere maruz kalsa da kendisiyle barışık olduğunu sürekli gözler önüne seriyor.

lizzo12.jpg

Genç şarkıcı bir röportajında "Bu yıl göbeğimle konuşmaya başladım. Ona öpücükler gönderip övgü yağmuruna tuttum" diye konuşmuştu. Ardından da bir dönem göbeğinden nefret ettiğini, onu kesip atmak istediğini saklamamıştı. Fakat sonra da "Ama bu gerçekten benim" diyerek sözlerini tamamlamıştı.