Damla Ersubaşı'nın zayıflama sırrı çözüldü! İşte 41 kilo vermenin yöntemi...

Damla Ersubaşı'nın zayıflama sırrı çözüldü! İşte 41 kilo vermenin yöntemi...
Damla Ersubaşı, 'Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı 'Tuğçe' karakteri ile pek çok insanın hafızasında yer edinmişti. Ayrıca ünlü oyuncu 41 kilo vermesiyle tekrardan dikkatleri üzerine çekmişti. Ayrıca Damla Ersubaşı'nın kilo verme sırrı da çözüldü. İşte detaylar…

Damla Ersubaşı; Gizem Güven, İnci Türkay ve Zeynep Özkaya gibi isimlerle birlikte, 'Sihirli Annem' dizisinde rol almıştı. Sihirli Annem dizisinde pek çok kişi tarafından sevilen Damla Ersubaşı, fazla kilolarından arınarak tekrardan birçok kişinin ilgisini çekmeyi başardı. Nitekim ünlü oyuncu tam 41 kilo vermeyi başardı. Ayrıca zayıflama sırrı da çözüldü.

Zayıflamasının ardından pek çok insanın dikkatini çeken ünlü oyuncu, kilo verme sırrını hayranları ile paylaştı. Ayrıca söz konusu yöntem, zayıflamak isteyenlere adeta yeni bir umut oldu.

DAMLA ERSUBAŞI'NIN KİLO VERME SIRRI

Damla Ersubaşı, 6,5 ayda 41 kilo vermeyi başararak pek çok insanın dikkatini çekmeyi başarmıştı. Nitekim ünlü oyuncu kilo verme sırrını da paylaştı.

Kilo verme sürecinde mide küçültme ameliyatı geçiren Damla Ersubaşı, zayıflama sürecinin öncesinde ve sonrasında psikolojik destek de gördü. Nitekim yaptığı açıklamalarda diyet ve spor yapmayı denediğini belirten ünlü oyuncu, zayıflama sürecinde başarılı olamadığını aktardı.

Vücudunun yağ yakmadığına değinin Damla Ersubaşı, 90 kilogram olduğunu aktardı. Ayrıca vücudunda yüzde 45 yağ oranı olduğunu belirtti. Bu sebeple son çare olarak ameliyatını seçtiğine değindi.

Kilo verme sürecinin arından istediği kiloya eriştiğini belirten Damla Ersubaşı, zayıflama süreci tamamlandığı için, 'İstediğimi yiyebilirim.' gibi bir düşüncesi olmadığını belirtti.

ZAYIFLAMA SÜRECİNİN ARDINDAN DA DİKKAT ETTİ

Damla Ersubaşı, zayıflama sürecinin ardından tekrardan kilo almamak için yaşantısından ekmeği çıkarttığını aktardı. Ayrıca hamur işi yerine protein ağırlıklı beslenmeye dikkat ettiğini belirtti.