Burçlarda”en”ler…En sadık olan ve ve sadakat nedir bilmeyen burçlar…

Burçlarda”en”ler…En sadık olan ve ve sadakat nedir bilmeyen burçlar…
Burçlar, insanların doğum tarihlerine göre belirlenir ve her burcun farklı özellikleri vardır.

Bir ilişkinin olmazsa olmazı nedir? Bu soruya verilecek onlarca cevap vardır belki ama bu cevaplar içinde insanlarının çoğunun hemfikir olduğu üç unsur vardır genellikle: sevgi, saygı ve güven. Öyle ki bu unsurlar sadece ilişkinin değil, insan olmanın olmazsa olmaz unsurlarıdır. Birçok ilişki de sevgi, saygı ve güven ilişkisi üzerine inşa edilir. Ama ne yazık ki bazı ilişkilerde, ilişkinin ilerleyen dönemlerinde ilişkinin bu temel yapı taşlarından biri, bazen birkaçı sarsılabilir… İkili ilişkilerde güven duygusunu en çok zedeleyen, en can yakan, hatta birçok kez ilişkinin bitmesine sebep olan şey, aldatılma… Günümüzdeki ilişkilere baktığımızda ne yazık ki sayısı da azımsanamayacak kadar fazla .

Ancak, burçların sadık ya da sadık olmayan olması, tamamen burçlardan bağımsızdır. Bu nedenle, burçların kişilerin sadakati üzerinde bir etkisi yoktur. Ancak, burçların genel özellikleri hakkında konuşursak, bazı burçların sadakat konusunda diğerlerinden daha fazla öne çıktığı söylenebilir. Bu burçlar arasında Yengeç, Aslan, Terazi, Akrep ve Kova burçları yer alır.

İşte aldatmayan en sadık burçlar.

Yengeç burcu, sadakatli, güvenilir ve bağlı bir burç olarak bilinir. Aynı zamanda, duygusal ve hassas bir yapıya sahiptirler ve sevdikleri insanlara sadakatleriyle bilinirler. İlişkilerinde oldukça dengeli ve sabırlı davranırlar ve partnerlerine karşı çok şefkatli olurlar.

Aslan burcu, oldukça tutkulu ve kendine güvenen bir burçtur. Sadakatleri konusunda da diğer burçlardan farklı değildirler ve sevdiklerine karşı oldukça bağlıdırlar. İlişkilerinde heyecan ve romantizm arayan Aslanlar, partnerleriyle birlikte olmaktan keyif alırlar ve her zaman onların yanında olurlar.

Terazi burcu, sadakatli ve dürüst bir burç olarak bilinir. İlişkilerinde uyumu ve dengeyi ararlar ve sevdikleri insanlara karşı oldukça bağlıdırlar. Aynı zamanda, romantik ve duygusal bir yapıya sahiptirler ve partnerlerine karşı çok ilgili ve sevecen davranırlar.

Akrep burcu, sadakat ve tutku konusunda diğer burçlardan farklıdır. Akrepler, sevdikleri insanlara karşı oldukça bağlıdırlar ve onları korumak için ellerinden geleni yaparlar. Aynı zamanda, oldukça tutkulu ve kararlı bir yapıya sahiptirler ve ilişkilerinde her zaman güvenilir bir partner olurlar.

En sadık burçlar

Oğlak burcu

Oğlak burçları, yapılan araştırmalar sonucunda en sadık burç seçilmiştir. Oğlak burçları sevdiğinden sadakat bekler ve bu beklentisini karşılıksız bırakmaz. Oğlak burçları şeffaf olmak ve her şeyi açık açık konuşmak isterler. Birlikte zaman harcadığı, bir şeyler paylaştığı insanı kolay kolay bırakamazlar. Mantıklı ve rasyonel bir burç olan Oğlak, değer verdiği zaman mutlaka bunu karşısındakine hissettirir. Sadakat konusunda kendinden emin ve hassas olan Oğlaklar, karşı taraftan da bu sadakatin aynısını beklerler.

Boğa burcu

Boğa burcu için sadakat denildiği zaman akan sular durur. Zodyaktaki en sabit ve konfor alanına aşık burç olan Boğalar, ilişkinin temelini kesinlikle sadakat üzerine kurarlar. Hayatlarında biri olmadığında çapkın olabilen Boğa burçları, aşık olduklarında hayatları tamamen değişir. Zaten evcimen bir yapıda olduklarından ilişki içerisindeyken hemen işler ilerlesin ve aynı evde yaşayalım isterler. Onlar için tek problem karşıdaki insana güvenebilmektir. Çok aşık değilse bile aldatma insanı olamayan Boğalar, bu durumda ilişkiyi noktalama aşamasına giderler.

Akrep burcu

Akrep burçları da en sadık burçlar arasındadır. İlişki yaşadığı kişinin de kendisi gibi sadık olmasını son derece önemseyen Akrepler, bu hissi yakaladıkları zaman o kişiyi ömür boyu sadık bir şekilde seveceklerdir. Güven kazanmak Akrepler için dünyanın en zor şeyi iken bu güveni yakaladıktan sonra kırılması en büyük korkularıdır. Eğer bir Akrep ile birlikte olacaksanız, ilk yapmanız gereken şey ona güven vermektir.

Koç burcu

Eğlenceli ve özgür ruhlu olmasıyla bilinen Koçlar, ilişki esnasında tamamen ilişki odaklı olurlar. Başkası akıllarından geçmez, geçmesi mümkün değildir. Sevgilisini son derece önemseyen Koç burçları, güvenlerini zedeleyecek en ufak davranışta karşısındakinden soğuyabilirler. Egoları zedelenmezse, tek eşli ilişkiye oldukça uygun kişilerdir.

Başak burcu

Başak burçları son derece titiz ve detaycı burçlardır ve hayatlarına aldıkları kişileri de buna göre seçerler. Garantici yapıları nedeniyle ince eleyip sık dokuyan Başaklar, sevdiği insana sadık olan kişilerdir. Aldatmak isterlerse bunu asla yakalanmadan başarabilecekken onlar bunu tercih etmezler.

Sadakat nedir bilmeyen burçlar

Yay burcu

Yay burçları çok eğlenceli ve deli dolu insanlardır. Sevdikleri veya kafaya taktıkları kişiyi elde etmek için kanlarının son damlasına kadar savaşırlar ancak bu hırs elde edene kadardır. O kişiyi elde ettikten veya işler monotonlaştıktan sonra Yay burçları kendilerine yeni hedefler ararlar. Çabuk sıkıldıklarından hayatlarında hep aynı kişi olması onlara göre değildir.

İkizler burcu

İkizler burçlarının en ünlü oldukları konu dengesiz davranışlarıdır. İkizler burçları partnerlerini bir gün çok severken diğer gün ondan sıkılabilirler. Birini çok severken diğer gün bir başkasına aşık olabilirler. Ne yapacaklarını kestiremeyen partnerleri yıpranacak ve tam olarak güvenemeyeceklerdir. İkizler burçlarının sadık kalması çok da kolay değildir. Flörtöz yapıları ile bu alışkanlıklarından vazgeçmeleri pek rastlanan bir şey değildir.

Terazi burcu

Teraziler çok sadık burçlardır ancak arkadaşları ve ailelerine karşı. İlişkide aynı sadakati gösteremeyen Terazi burçları, adeta aşka aşıktırlar. Yanlarındaki kişinin değişmesinde büyük bir sakınca yoktur; yeter ki aşk baki olsun. Çok aşık olduklarında durum değişebilirken genellikle bakışları bu doğrultudadır.

Kova burcu

Kovalar dahi burçlardandır ve aldatmaya meyilli oldukları için onlarla ilişki yaşamak çok zordur. Özgürlüklerine çok düşkün olduklarından kolay bağlanamazlar. Bağımsızlığa sıkı sıkıya bağlı olduklarından sıkıldıkları zaman başka birine kaçma eğilimindedirler.

Kaynak: