Bu ilişki film olur! Scientology tarikatı babayla kızı ayırdı! Suri üniversiteye başlıyor, Tom Cruise yalnızca masrafları ödüyor

Bu ilişki film olur! Scientology tarikatı babayla kızı ayırdı! Suri üniversiteye başlıyor, Tom Cruise yalnızca masrafları ödüyor
Ünlü yıldız Tom Cruise'un, Katie Holmes'la olan evliliğinden dünyaya gelen kızı Suri 17 yaşına basıyor. Baba - kız, Tom Cruise'un Scientology tarikatına bağlılığı nedeniyle hiç görüşmüyor.

Katie Holmes ve Tom Cruise'in kızı Suri, önümüzdeki ay 17 yaşına giriyor. Suri üniversiteler için başvuru yapmaya başladı.

Suri, Görevimiz Tehlike'nin yıldızı babasını, Katie Holmes, Scientology Kilisesi'ne katılmayı reddettiğinden beri 10 yıldır görmedi. Ancak Tom, Katie ile yaptığı boşanma anlaşması uyarınca Suri'nin üniversite masraflarını ödeyecek.

suri.jpg

Tom Cruise'un bunun dışında Suri'yle hiçbir bağlantısı yok.

44 yaşındaki Katie'ye yakın bir kaynak , DailyMail.com'a olarak, gelecek ay 17 yaşına girecek olan Suri'nin "bazı başvurular gönderdiğini" ve New York City'deki Fordham Üniversitesi'nde moda okumaya meyilli olduğunu söylüyor.

suri1.jpg

'Suri her yerdeki okullara başvuruyor. Katie gerçekten New York'ta kalmasını istiyor, böylece birbirlerine yakın olabilirler,' diye konuştu. "Katie onunla büyük gurur duyuyor ama aynı zamanda aşırı derecede korumacı."

Katie, kızının üniversite başvurularında aktif bir rol üstlenirken, babası, Görevimiz Tehlike yıldızı 60 yaşındaki Tom, süreçte rol oynamayacak.

Ayrıldıkları sırada Katie, kızını Tom'un inanılmaz derecede bağlı olduğu Scientoloji tarikatından uzak tutmak için her yolu denedi.

suri2.jpg

Dini ve evliliği bırakma kararı, eski eşler arasında büyük bir sürtüşmeye neden oldu ve bu, Tom ve Suri'nin ilişkisinin yıllar içinde giderek daha da uzaklaşmasına neden oldu.

Bir kaynak, "Suri artık babasını tanımıyor ve 10 yıldır onunla vakit geçirmedi" dedi. "Filmlerini izlemeye gitmiyor ve onun hayatında hiçbir rolü yok."

suri3.jpg

Bununla birlikte, kaynak - Tom'un Suri'nin okula gideceği yeri seçmesine yardım etmeyecek olsa da - eski eşiyle yaptığı çok gizli boşanma sözleşmesi uyarınca üniversite öğrenim masraflarını ödeyeceğini belirtiyor.

Boşanma belgelerine göre Tom, Suri 18 yaşına gelene kadar Katie'ye ayda 400.000 dolar ödemeyi kabul etti.

Belgeler ayrıca Tom'un 'tıbbi, diş, sigorta, eğitim, kolej ve diğer ders dışı masraflar' dahil olmak üzere Suri'nin tüm masraflarını ödemeyi kabul ettiğini belirtiyor.

suri4.jpg

DailyMail.com'a konuşan kaynak, "Konu Katie ve Suri'ye karşı mali yükümlülükler söz konusu olduğunda Tom her zaman sorumluluklarını sürdürdü" dedi .

Ancak Görevimiz Tehlike aktörü Suri'nin hayatında yok.

Scientology, Amerikalı bilim kurgu yazarı L. Ron Hubbard tarafından geliştirilen bir tarikat ve buna bağlı uygulamaların bulunduğu bir inanç akımı. Başlarda Hubbard tarafından kişisel gelişim için hazırlanan bir felsefe iken daha sonra bir dinî akıma dönüşmüştür.

Etiketler :