Bu burçlara hiçbir şey anlatmayın: Sır saklayamayan, boşboğaz burçlar hangileri?Hangi burçlara güvenmek zor, hangileri sır küpü?

Bu burçlara hiçbir şey anlatmayın: Sır saklayamayan, boşboğaz burçlar hangileri?Hangi burçlara güvenmek zor, hangileri sır küpü?
Her şeyin başı güven duymak ve sevmek. Kişiliklerimizi etkileme gücü olan burçlar da bu sır saklama özelliğimizi tetikliyor. Peki hangi burçlar boşboğaz? Hangi burçlara kendinizden bahsederken iki değil üç kez düşünmelisiniz? Hangi burçlar sırlarınızı saklayabilir?

Güvenemediğiniz insanların arasında ne kadar yaşayabilirsiniz? Astrolojinin etkilerini düşünürseniz belki insanlara güvenirken size yardımcı olabilir. Bunları bilmeseniz bazı burçlar kendilerini hemen ele veriyor. Bazı burçlar ketumluklarıyla sırlarınızın bekçisi olurken, kimisi boşboğazlıklarıyla insanları çileden çıkarıyor. Peki hangi burçlara güvenmeli, hangi burçlarla ilişki kurarken dikkatli olmalı?

Hangi burçlar sır saklama konusunda başarısız?

Sırrınızı dilden dile dolaştırabilecek, ağzında bakla ıslanmayan ve çenesi düşük burçlar şunlar:

ikizler.jpg

İkizler

Ömürleri konuşmakla geçen İkizler burcu, çok konuşmaktan anlattıkları sırların bile farkına varmazlar. Bir bakmışsınız onlar konuşurken sizin sır da ağızlarından kaçıvermiş.

Düşünmezler ve öylece konuşurlar. İkizler, bazen susmayı da deneseler fena olmaz.

kova-1.jpg

Kova

Sırlarınızı Kova burçlarına anlatmayın. Siz ona anlatırsınız, o başkasına anlatır. Hiçbir şeyi içlerinde tutamayan Kovalar, çok boşboğaz olurlar.

terazi-1.jpg

Terazi

Konuşkan olmaları nedeniyle Terazilerin başından dert eksik olmuyor. Ayrıca insanlar onlara güvenirken de zorlanıyor. Lafın nereye gideceğini düşünmeyen Teraziler, bazen kırıcı konuşmaların da öznesi oluyor. Biraz daha düşünüp konuşmayı denemeliler. Siz sırlarınızı anlatırken dikkatli olun.

boga-1.jpg

Boğa

Kendinden emin olan Boğalar, heyecanlılar ve başlarına buyruklar. Belki de bu özgür ruhlarından dolayı birilerine bir şeyler anlatmak onlar için önemli değil.

Kızgın bir anlarında her şeyi duymanın mümkün olduğu Boğalara sırlarınızı anlatmak mı? Dikkatli olmalısınız.

kutu.jpg

Sır saklamakta mahir burçlar hangileri?

Akrep

Sözlerine sadık olan Akrepler, kimsenin sırrını asla ifşa etmez. Sırrınızı açığa çıkarmanın vereceği kötü etkiyi bilirler ve kendi sır dolu kişiliklerine sizin sırlarınızı da katarlar.

Başak

Güvenilir ve sır tutan Başaklar, yardıma ihtiyacınız olduğunda ilk başvuracağınız burçlardan. Ayrıca problemlerinizi çözmek için de koşarak gelirler.

Tabi bazen Başak burçlarına dikkat etmenizde fayda var. Çabuk sinirlenen Başaklar, konuşunca sırlarınızı yanlışlıkla anlatabilir.

Aslan
Çok güvenilir ve nazik Aslanlar, çok destekleyici arkadaşlardır. Ayrıca güvenilir kişilikleri nedeniyle arkadaş grupları da onları çok sever. Sırlarınız onlarda güvende.

Balık
Balık burcuna bir sır verdiğinizde, onu sonsuza kadar saklar. Gizliliğe önem veren Balıklar, kimseyi ispiyonlamaz.

Etiketler :