Kimyager Komşunun Tüyler Ürperten İntikamı! Klozet Kapağının Sesinden Rahatsız Oldu, Bebeklerini Zehirledi...

Kimyager Komşunun Tüyler Ürperten İntikamı! Klozet Kapağının Sesinden Rahatsız Oldu, Bebeklerini Zehirledi...
Korkunç gerçek kamera kayıtlarında ortaya çıktı. Komşusunun evde çıkardığı seslerden rahatsız olan kimyager adam, komşusunun kapısına kimyasal madde enjekti etti. Kusma, baş dönmesi ve şiddetli baş ağrıları yaşadığını anlatan Abdullah küçük bebeklerinin saçlarının dökülmeye başlamasıyla gizli kamera yerleştirmeye karar verdi.

Güney Florida Üniversitesi'nde kimya alanında doktora öğrencisi olan 36 yaşındaki Xuming Li, komşusunun kapısına 'kimyasal madde' enjekte ederken yakalandı.

36 yaşındaki Umar Abdullah, DailyMail.com'a, bebeğinin, eşinin ve kendisinin saçlarının avuç avuç dökülmeye başladığını söyledi.

bebek-zehir5.jpg

Li, Abdullah'ın Tampa'daki Palm Springs Bulvarı'ndaki evinin dışındaki bir saksıya gizli kamera kurması ve onu suçüstü yakalamasının ardından tutuklandı.

Travma yaşayan bir baba, intikam peşindeki bir komşunun kapısının eşiğine zehirli kimyasallar enjekte etmesinden sonra bebeğinin saç yığınlarını kaybetmeye başladığını açıkladı.

Komşuların ilişkisi 2022 yılının ortalarında Li'nin evden gelen gürültüden şikayetçi olması nedeni ile bozuldu.

bebek-zehir2.jpg

Ailenin kapısına gelip 'daha sessiz yürümelerini' isteyen Li, bir süre sonra klozet kapağının sesinden, yere düşen eşyalardan bile rahatsız olmaya ve Abdullah'a mesajlar atmaya başladı.

Gerilim bu yılın Mart ayında zirveye ulaştı, Li komşularını polise şikayet etti ve aralarındaki iletişim tamamen koptu.

Florida'da yaşayan Umar Abdullah, kimya doktorası mezunu Xuming Li'nin, bu yılın başlarında bir ay süren 'işkence' kampanyası sırasında ailesini hasta etmek için gizemli bir karışım kullandığını söyledi.

bebek-zehir1.jpg

36 yaşındaki Abdullah, DailyMail.com'a komşusunun güçlü opioid ağrı kesiciler olan metadon ve hidrokodon ile karıştırılmış, bilim adamlarının hala tanımlamaya çalıştığı zararlı bir element kullandığına inanıldığını söyledi.

Li, Abdullah'ın Tampa'daki Palm Springs Bulvarı'ndaki evinin dışındaki bir saksıya gizli kamera kurması ve onu suçüstü yakalaması üzerine tutuklandı.

36 yaşındaki kimya araştırmacısı, kontrollü madde bulundurmak, ev sahiplerine darp etmek ve ağır tacizde bulunmakla suçlandı.

bebek-zehir.jpg

Abdullah, ailesinin kusma, baş dönmesi ve şiddetli baş ağrılarının yanı sıra saç dökülmesi yaşadığını ve bu yıl haziran ayında kız bebeklerinin yastığında birkaç kez 'saç yığınları' gördüklerini anlattı.

DailyMail.com'a 'Bebeğimizin saçı dökülüyordu' dedi. 'O bir ay içinde bebeğimizin duşta alışılmadık saçlarını fark ettik.

'Google'da araştırdık ve bebeklerin saç dökülmesi yaşamadığını fark ettik ve duşta da saçlarımızın olduğunu fark ettik.

bebek-zehir4.jpg

'Bunun bağlantılı olduğunu kanıtlayamıyoruz ancak bunun kimyasallar yüzünden olduğunu düşünüyoruz.'

Li, Güney Florida Üniversitesi'nde (USF) okuyordu, ancak Abdullah, olayın ardından okulun kendisine karşı "sınır dışı etme yaptırımı getirerek çok hızlı harekete geçtiğini" söyledi.

bebek-zehir3.jpg

Abdullah, Li'nin "sıradan bir adam" ve hatta sık sık koridorda sohbet etmek için duran "arkadaş canlısı" bir komşu gibi göründüğünü ve gizli kamera kaydının ortaya çıkardığı şey karşısında şok olduğunu ekledi.

Etiketler :