Bircan Bali ile tartışan Seren Serengil'in çenesi kilitlendi

Bircan Bali ile tartışan Seren Serengil'in çenesi kilitlendi
'Söylemezsem Olmaz' programı sunucuları Bircan Bali ile Seren Serengil, canlı yayında tartıştı. Gerilimin ardından Seren Serengil'in çenesi kilitlendi. Serengil hastaneye kaldırıldı.

Beyaz TV'de hafta içi her gün yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' sunucularından Seren Serengil'in programda yer almaması merak uyandırmıştı. Demet Akalın'la Los Angeles tatiline giden oradan da programdaki partnerleriyle ilgili açıklamalarda bulunan Seren Serengil bugün yayına katıldı.

Yayın başlar başlamaz ekranda soğuk rüzgarlar esmeye başladı. Seren Serengil ve Bircan Bali arasında tartışma çıktı. Bircan Bali, Seren Serengil'e "Seni bozmayalım diye halay çekmedik. Sen yokken halay çekiyoruz, varken dert çekiyoruz" dedi.

Seren Serengil, Bali'nin konuşmasını "Sözümü kesme" uyarısı ile böldü. Bu durum Bircan Bali'yi daha da kızdırdı. Seren Serengil "Ben de konuşuyorum" diyerek sert bir karşılık veren Bali'ye bu kez "Lütfen sözümü kesme" dedi. Bunun üzerine Bircan Bali, "Lütfenli konuşursak iyi olur. Emir kiplerini bırakalım. Emir kipleri Amerika'da kaldı" diyerek Seren Serengil'e söz verdi.

Çenesi kitlendi

İlerleyen dakikalarda Seren Serengil'in çenesi killitlendi. Yorumcu apar topar programdan ayrıldı. Bircan Bali Seren Serengil'in sağlık durumu hakkında, kendini iyi hissetmediğini ve bugün programda yer alamayacağını söyledi.

Hastaneye kaldırıldı

Stüdyoda gergin dakikalar yaşadıktan sonra Seren Serengil’in yüksek tansiyon ve çene tutulması sebebiyle hastaneye kaldırıldığı belirtildi.

Serengil'in sevgilisi Mustafa Rahman Tohma sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Yüksek tansiyon ve çene kitlenmesi oldu. Müşahade altına alındı. Başka hastaneye sevk edildi" notunu düştü.

1.png

Etiketler :