Astrolojide neler oluyor? 17 Mart’ta Venüs, Boğa burcunda! Burçlara etkisi nasıl gerçekleşecek?

Astrolojide neler oluyor? 17 Mart’ta Venüs, Boğa burcunda! Burçlara etkisi nasıl gerçekleşecek?
Gökyüzü ve gezegenlerin yolculuğu devam ederken, Venüs de Boğa burcundaki seyrini sürdürüyor. Peki Venüs’ün Boğa burcunda olması ne anlama geliyor? Venüs’ün bu konumu diğer burçlarda ne gibi değişimlere yol açıyor?

Gezegenlerin konumlarıyla birlikte burçlarda da çok farklı değişimler yaşanıyor. Son günleri en çok konuşulan gezegeni ise Venüs. Boğa burcunda olan Venüs, ilişkilere etki ediyor. İlişkilerin iç dinamiği, dünyaya olan aitlik, bereket ve hayata dair umutların dışa vurumunu sunuyor.

Venüs’ün Boğa burcundaki konumu 17 Mart’ta başlıyor. Yepyeni bir alana giriş yapılırken, bütün karmaşık bağlar çözülüyor. Yüreklerdeki güzelliklerin takip edileceği bu dönemde, kaderin sunduğu en iyi yol gündeme gelecek. Güven duymak, kimseyi kırmamak ve sakin bir hayatın sunduğu tüm nimetler, Venüs’ün Boğa burcundaki konumuyla açığa çıkıyor.

Sabrın devreye girdiği bir dönem başlıyor. Taşlar birer birer yerine oturacak ve ait olunana doğru yolculuk başlayacak. Baharın başlangıcı ve çiçeklerin açmasıyla birlikte özgür ve canlı hissedeceksiniz. Satürn, Venüs açısı ile özellikle 20-24 Mart arası hayatınıza girecek insanlarla güven veren ve besleyen bir süreç devreye girecek. Üretimlerin arttığı, bolluk ve bereketin yaşanası bu dönemde yaratıcı işlerin de yapıldığı görülecek. Kararlı ve istikrarlı olmak, emeklerin karşılığının alınmasını da sağlayacak.

Gezme, eğlenme, güzel yerler görme, güzel kokular deneme, çiçek yetiştirme ve doğada daha fazla zaman geçirme tam da Venüs, Boğa’da iken gerçekleşecek. Sizi ileriye taşıyacak ve geliştirecek kadersel olaylar yaşanabilir. Dünyada yeni ürünler yetiştirilecek, yeni ekonomi ve tarım politikaları oluşacak, çiftçilik, tarım, gıda, hayvancılık konuları daha fazla gündeme gelecek.

astroloji-7.jpg

Burçlara ne gibi etkileri olacak?

Koç

Venüs'ün bu burçtan ayrılması ile birlikte aşkta ve ilişkilerde sınanma nihayete eriyor. Huzurlu bir döneme giriyorsunuz. Yaratıcı üretimler başlıyor. Mali kazançlarda güvence elde etmek, bolluk bereketinizi çoğaltmak için iyi bir dönem başlıyor.

Boğa

Venüs'ün burçlarındaki konumu ile bolluk ve bereket olacak. İlişkilerde şans kapıyı kırıyor. Aynı zamanda kişisel bakım ve görünümde değişiklikler yapılabilir. Dış görünüşünüzü yenilemek, alışveriş yapmak, ve diğer insanlara rehberlik etmek için özel bir zaman

İkizler

Venüs ve Koç konumu ile gerdinleşen ilişkiler ve tartışmalar son buluyor. Kalplerin iyileşeceği günler başlıyor. Neye ve kime güvence duyabileceğinizi tartacaksınız.

Yengeç

Bu dönem aşk günlerinin başladığı bir dönem. Yeni ortamlar ve insanlarla tanışabilirsiniz. İlişkileriniz sağlamlaşacak. Yeni projeler üretmek için en uygun günlere giriyorsunuz.

Aslan

Parasal anlamda iyi bir dönemdesiniz. Kazançlarınız artacak, yeni gelir kapıları açılacak. Güzellik ve alışveriş için keyifli, kariyerinizde zirveyi yaşamak, geleceğinize dair radikal kararlar almak, aşk ve işinizde kararlı biçimde yeni yollar çizebilmek adına iyi bir dönem başlıyor.

Başak

Ruhsal olarak rahatlayacaksınız. Takıntılı ruh haliniz geçiyor, huzur başlıyor. Uzaktaki yakınlarınızla buluşacaksınız. Maneviyatınız ve sezgileriniz yükselecek.

Terazi

Venüs'ün Boğa burcuna geçişi iyi gelecek. Girdiğiniz ortamlarda dikkat çekeceksiniz. Yeni flörtler ve arkadaşlıklar başlayabilir. Parasal anlamda iyi bir dönem, kazançlarınız paylaştıkça çoğalacak.

Akrep

Yeni adımlar atabilir, kalıcı dostluklar kurabilirsiniz. İlişkileriniz iyi bir döneme giriyor. Bağlayıcı kararlar almak, ilişki ve ortaklıklarınızı iyileştirmek için destekleneceksiniz.

Yay

Parasal krizler yaşamamak için dikkatli olmalısınız. Eğlenceli ve huzurlu bir dönemde har vurup harman savurmayın. Evcil hayvan sahibi olabilirsiniz.

Oğlak

Yeni gelir kapıları açılabilir. Aşkta güzel zamanlar başlıyor. Yaşam enerjinizin çoğaldığı, aidiyet hissettiğiniz aşklara başlayabilirsiniz. Yepyeni hobiler edinebilirsiniz.

Kova

Gelir kapılarınız açılacak. Huzurlu bir döneme başlayacaksınız. İçsel huzurunuzun artacak ve aile ilişkilerinizi güçlenecek. Ev sahibi olmak veya evlenmek için iyi bir dönem olabilir.

Balık

İşinizde mutsuzsanız daha çok para kazanacağınız bir iş fırsatı ile karşılaşabilirsiniz. Sosyal medya paylaşımları ve yazışmalarınız değer görecek. Eğitim, seyahat ve ticari faaliyetler için şifalı bir dönem başlıyor.

Etiketler :