'Aşk Dolandırıcısı'nın Şaşırtıcı Hikayesi! "Çok Aşıkmış" Rolü Yaptı, Kadınlara Aldırdığı Lüks Hediyelerle Depo Kiraladı

'Aşk Dolandırıcısı'nın Şaşırtıcı Hikayesi! "Çok Aşıkmış" Rolü Yaptı, Kadınlara Aldırdığı Lüks Hediyelerle Depo Kiraladı
Başarılı bir iş insanı kılığına giren Cieran McNamara isimli erkek tam bir 'aşk dolandırıcısı' çıktı. Dünyanın dört bir yanındaki zengin kadınlara kandırıp 'çok aşıkmış' rolü yapan adam kadınlara aldırdığı lüks hediyeler için bir de depo kiraladı.

Cieran McNamara, arkadaşlık sitelerinden gözüne zengin kadınları kestirdi. Dört zengin kadını kandıran adam, kadınlara 'çok aşıkmış' rolü yaparak kandırdı. Kadınları 300 bin sterlinden fazla dolandıran 'aşk dolandırıcısı' tutuklandı.

T24'ün aktardığına göre Cieran McNamara, sahte bir kriz numarası yaparak kadınları kendisine büyük miktarlarda para göndermeye yönlendirdiği öne sürüldü.

37 yaşındaki zanlı, sahte beyanla dolandırıcılık suçunu kabul etmesinin ardından yedi yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Ciaran Griffin, Christian McNamara ve Myles McNamara gibi isimlerle de bilinen McNamara'nın, kadınlarla internet üzerinden ve seçkin otel ve kulüplerde olmak üzere çeşitli yöntemlerle tanıştığı öğrenildi.

adsiz-tasarim.png

ALDIRDIĞI LÜKS HEDİYELER İÇİN KİRA DEPOLADI

Mağdurlardan birinin şüphelenip polise başvurmasının ardından McNamara tarafından kiralanan bir depoya yapılan baskında, aralarında bin 900 Sterlin değerinde Burberry Mont, 400 Sterlin değerinde Burberry Eşarp, Gucci spor ayakkabılar ve Ping golf setinin de bulunduğu yaklaşık 19 bin 500 Sterlin değerinde ürün ortaya çıkarıldı.

Etiketler :